Bojan/ingefärskrus, Kina, 1800-tal, dekor av flodlandskap, saknar lock, ålderbetingat slitage, höjd ca 16cm
Auktnr | SE1.20240522.A57128 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Asiatiskt |
Utropspris | 800 kr |
Aktuellt bud | 800 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:49:00 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 129 kr |
22/5 20:28:14 | becky | 800 kr |