Auktion pågår nu, 306 st utrop

Träffar: 239   [1] 2 3 ... 12 Nästa »

Ett par örhängen vitguld med droppformade månsten samt diamanter ca 2x0,05ct + ca 2x0,03ct + ca 2x0,02ct + ca 2x0,01ct + ca 2x0,005ct, ca 12x22mm, (stift saknas), 18K  Vikt: 6,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240430.R58638

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:00:00

Collier med hänge  Karl-Erik Palmberg, Alton, 1960-tal, längd 60cm, brons Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20240430.R58363

350 kr

Fashion / Accessoarer Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:00:30

Kryddset, 5 delar, schatull, David Andersen &Co, Stockholm, år 1920, koboltblått glas, defekt gångjärn på senapsskål, en glasinsats saknas, skedar saknas, importstämpel, 830/1000 silver. Bruttovikt 425,9g Vikt: 425,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240430.R57626

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:01:00

Tavla

Auktionsnummer: SE16.20240430.R57064

Konst & antikviteter / Måleri Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:01:30

Glasblock Tjäderspel, dekor i relief, Nybro glasbruk, höjd ca 15cm, bredd ca 25cm, etikettmärkt, repa på frostiga sidan, bruksskick. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20240430.R60271

Keramik, porslin & glas / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:02:00

Nio assietter, Solaris, formgivna av Tapio Wirkkala för Iittala, ca Ø16cm, kraftigt slitage Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20240430.R62596

Stänger: 2024-04-30 11:02:30

Headset till PC, SteelSeries Siberia 840, slitage, laddare, instruktionsbok, originalkartong

Auktionsnummer: SE16.20240430.R59218

250 kr

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:56:30

Trådlös högtalare, Urbanears Stammen, concrete grey, Wifi/Bluetooth, USB/AUX, 36W, 14x21cm, smärre smutsfläckar, strömkabel, originallåda. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20240430.R59394

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:57:30

Trådlös högtalare Philips, modell BT3900B, serienr 5616LZ-400, originalkartong, saknar laddare, bruksskick, ej funktionstestad.  Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20240430.R68645

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:58:00

2 tavlor, tryck, Stockholmsmotiv, Tage Fougstedt, 24x34cm, skadat glas, fläckar, veck. Skickas ej.

Auktionsnummer: SE16.20240430.R66733

1 kr

Konst & antikviteter / Grafik Skanstull

Stänger: 2024-04-30 11:58:30

Ring med meandermönster, stl 16½, bredd ca 8,5mm, tvåfärgad, i behov av omrodiering, 14K  Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A91440

1 100 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:00:00

Ring med vita stenar, stl 17¼, bredd 3-5,5mm, tvåfärgad, 14K  Vikt: 3,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A91441

1 400 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:00:30

Ring med camé, stl 17½, bredd 3-21mm, Bengt Hallbergs Guldsmeds Ab, Köping, år: 1977, 18K   Vikt: 3,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A91443

1 800 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:01:00

Ett par solglasögon Gucci, modell: GG0108S 003, 55¤16-145, cat 3, rektangulära glas, guldfärgade metallbågar, bredd 13,5cm, putsduk med liten fläck, originalfodral

Auktionsnummer: SE16.20240507.A92947

Stänger: 2024-05-07 11:01:30

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93010

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:02:00

Portabel Bluetooth-högtalare JBL, längd 16cm, lucka saknas, kraftigt slitage, röklukt, saknar laddadapter  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93011

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:02:30

Portabel Bluetooth-högtalare Linocell, grå, kraftigt slitage, inga tillbehör Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93012

25 kr

Foto & elektronik Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:03:00

Stelt armband, gaffelkonst, Ø65mm, dansk stämpel, nysilver

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93063

100 kr

Silver / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:03:30

Armband, tvinnat, längd 17cm, 14K Vikt: 1,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93064

700 kr

Budledare: elva11 Antal bud: 1

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:04:00

Auktionsnummer: SE16.20240507.A93362

Fashion / Kläder & skor Skanstull

Stänger: 2024-05-07 11:04:30

[1] 2 3 ... 12 Nästa »