Auktion pågår nu, 833 st utrop

Träffar: 287   « Föregående 1 2 [3] 4 5 ... 15 Nästa »

Diverse guld, med stenar, defekt, gravyr, 18K  Vikt: 11,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93762

6 000 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:18:30

Ring, X-länk, stl 21, bredd 7,2mm, ostämplat. 18K Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93763

1 800 kr

Budledare: rolas Antal bud: 1

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:19:00

Kedja Pansar, längd: 50cm, bredd: 3mm, Balestra, rosé, 18K Vikt: 18,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93764

10 000 kr

Guld / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:19:30

Ett par örhängen, ca Ø21mm, bredd: 3,3mm, bucklor, 9K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93765

150 kr

Budledare: huda122 Antal bud: 1

Guld / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:20:00

Collier med integrerad berlock hjärta, längd: 44cm, bredd: 2,4-23,9mm, smärre ojämnheter, 23K  Vikt: 15,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93766

Stänger: 2024-04-23 11:20:30

Armband, ställbar längd: ca 18-20cm, bredd: 6,4mm, brott i länk, 21K   Vikt: 10,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93767

6 400 kr

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:21:00

Klackring med svart sten, troligen hematit, stl 18¼, bredd: 3,1-12,6mm, repor, sten något lös, 18K Vikt: 4 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93768

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:21:30

Ring, slät, stl 18¼, bredd: 5,5mm, Schalins, vitguld, repor, 18K  Vikt: 9,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93769

5 000 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:22:00

Guldbit, 18K  Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93770

500 kr

Budledare: hnsrqv Antal bud: 1

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:22:30

Ring med cabochonslipad eldopal, mindre nagg/märken,  15,7x10,6mm, stl 13¾, Elmblads Guld, Stockholm, 18K Vikt: 5,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93771

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:23:00

Armband, Figaro,ihålig,längd 20cm, bredd 4,9mm, repor, bucklor, 18K Vikt: 5,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93774

2 900 kr

Budledare: ra1970 Antal bud: 1

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:24:30

Ring med åttkantslipade diamanter ca 0,02ctv, stl 19, GHA, 18K  Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93775

700 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:25:00

Collier, längd: 64,5cm, bredd: 3,5mm, små bucklor, 23K  Vikt: 45,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93776

31 000 kr

Budledare: fifa2023 Antal bud: 1

Stänger: 2024-04-23 11:25:30

Armband X-länk med fem hjärtberlocker, längd: 18cm, bredd: ca 5-18mm, smärre bucklor samt repor på berlocker, 18K  Vikt: 6,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93777

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:26:00

3 Ringar, defekt, gravyr, 18K  Vikt: 11,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93778

6 200 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:26:30

Carmoséring med diamanter 10xca0,03-0,04ct samt troligen safir, stl 16½, bredd: 1,3-12,2mm, små nagg på diamanter, 18K Vikt: 3,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93779

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:27:00

Kedja Singapore, längd: 36cm, bredd: 1,2mm, GHA, 18K Vikt: 1,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93780

650 kr

Budledare: nunucs Antal bud: 1

Stänger: 2024-04-23 11:27:30

Ring, hjärta med ljusblå stenar, stl 17½, bredd ca 2-9,5mm, rödguld/vitguld, ostämplad, 18K  Vikt: 1,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93781

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:28:00

Ring, hjärta med röda stenar, stl 15¼, bredd ca 1,5-13mm, buckla,  ostämplad, 14K  Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93782

750 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-04-23 11:28:30

Collier Rävsvans, integrerat hänge med vita stenar, längd: 40cm, bredd: 2,1-12,9mm, 23K Vikt: 7,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240423.A93783

5 200 kr

Budledare: believe98765 Antal bud: 1

Stänger: 2024-04-23 11:29:00