Auktion pågår nu, 367 st utrop

Träffar: 2665   « Föregående 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 134 Nästa »

Ett par trådlösa hörlurar, Bang & Olufsen, Beoplay H4, serienr: 27394741, bruksskick, laddare, i originalkartong, inga övriga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20200225.A5402

Elektronik   Farsta

Stänger: 2020-02-25 20:43:00

Objektiv Nikon AF-S Nikkor 17-55mm 1:2.8 G ED, serienr: 222220, bruksskick, inga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20200225.A5403

Fotoutrustning   Farsta

Stänger: 2020-02-25 20:43:30

Glasskulptur, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad, nr 005821-95, höjd ca 4cm, längd 17,5cm, med trälåda  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20200225.A5404

Glas/porslin   Farsta

Stänger: 2020-02-25 20:44:00

Saxofon Bundy II, The Selmer Company, USA, serienr: 802513, bucklig, repig, slitage, i hårt skadat och smutsigt fodral, SKICKAS EJ.

Auktionsnummer: SE22.20200225.A5405

Musikinstrument   Farsta

Stänger: 2020-02-25 20:44:30

Elgitarr Gibson, Les Paul Classic, serienummer: 180011041, USA, 2018, stötskador, i hårt fodral. SKICKAS EJ.

Auktionsnummer: SE22.20200225.A5406

Musikinstrument   Farsta

Stänger: 2020-02-25 20:45:00

Tavla, akvarell, Lena A Linderholm, "Blad och Glas", bildmått ca 31x41cm, träram med små skador, tejp släppt på baksidan Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE22.20200225.A5408

Konst/konsthantverk   Farsta

Stänger: 2020-02-25 20:45:30

Armband 19cm, X-länk, bredd: 7mm, 18K. Vikt: 11 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58509

Aktuellt bud:

4 200 kr

Smycken; armband   Malmö Triangeln

Stänger: 2020-02-26 11:00:00

3 ringar, Ø16¾/17¾/21¼, gravyrer, 1 hänge defekt ögla, 18K. Vikt: 18,5 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58511

Aktuellt bud:

6 600 kr

Smycken; ringar   Malmö Triangeln

Stänger: 2020-02-26 11:00:30

Ring Ø16¾, diamanter 7 x ca 0,02ct, 8/8-slipade, vitguld, gravyr, 18K. Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58512

Aktuellt bud:

1 000 kr

Stänger: 2020-02-26 11:01:00

Ring Ø17½, diamanter 0,30ctv enligt gravyr, vitguld, 18K. Vikt: 3,5 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58513

Aktuellt bud:

2 000 kr

Budledare: britt57

Stänger: 2020-02-26 11:01:30

Ring Ø17½, diamant 0,20ct enligt gravyr, briljantslipad, stjärnring, vitguld, 18K.   Vikt: 2,3 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58514

Stänger: 2020-02-26 11:02:00

Armband 20cm, Bismarck, 6 berlocker, bredd: 6mm, 1 berlock saknas, 18K.  Vikt: 20,6 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58515

Aktuellt bud:

7 400 kr

Stänger: 2020-02-26 11:02:30

Kedja 50cm, Figaro, bredd: 5mm, 18K. Vikt: 33,5 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58516

Aktuellt bud:

13 000 kr

Smycken; halskedjor   Malmö Triangeln

Stänger: 2020-02-26 11:03:00

Mynt Ø21mm, Liberté Égalité Fraternité, Republique Francaise,  1914 20 FRANC, tjocklek: 1,2mm, 21,6K. Vikt: 6,4 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58518

Smycken; övrigt   Malmö Triangeln

Stänger: 2020-02-26 11:04:00

Ring Ø18½, X-länk med stav, bredd ca 9,5mm, 18K.  Vikt: 5 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58519

Aktuellt bud:

2 000 kr

Budledare: shibi

Stänger: 2020-02-26 11:04:30

Ring, reglerbar storlek, 18x30mm, 21K  Vikt: 4,9 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58520

Aktuellt bud:

2 000 kr

Stänger: 2020-02-26 11:05:00

Ett par örhängen, 18x30mm, 21K  Vikt: 8,5 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58521

Aktuellt bud:

3 600 kr

Smycken; örhängen   Malmö Triangeln

Stänger: 2020-02-26 11:05:30

Hänge, 42mm, bredd 18mm, 21K  Vikt: 4,1 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58522

Aktuellt bud:

1 700 kr

Smycken; berlocker   Malmö Triangeln

Stänger: 2020-02-26 11:06:00

Ring, Ø19, blå sten, bredd: 4-9mm, smärre nagg på sten, 18K Vikt: 3,2 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58523

Aktuellt bud:

1 200 kr

Stänger: 2020-02-26 11:06:30

Ring, Ø16¾, diamant ca 0,11ct, vitguld, bredd: 2-5mm, 18K Vikt: 2,2 g

Auktionsnummer: SE4.20200226.A58524

Aktuellt bud:

1 200 kr

Stänger: 2020-02-26 11:07:00