Träffar: 2789   « Föregående 1 ... 138 139 [140]

Hänge, 'Hjärta', 14x9mm inkl ögla, bruksskick, 18K Vikt: 0,2 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25353

Aktuellt bud:

100 kr

Smycken; berlocker   Göteborg Angered

Stänger: 2020-10-01 14:36:00

Hänge, 'hjärta',19x22mm inkl ögla, repig, bruksskick, 18K Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25354

Aktuellt bud:

250 kr

Budledare: micke_1

Stänger: 2020-10-01 14:36:30

Ett par örhängen med rosa och vita stenar, längd inkl ögla: 15mm, blomma ca 5x5mm, bruksskick, något böjda stift, 14K, bruttovikt 0,9g Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25355

Smycken; örhängen   Göteborg Angered

Stänger: 2020-10-01 14:37:00

Halskedja med vita stenar (klorna sitter löst, böjda, sitter ej fast ordentligt kring stenen, mycket slitna klor, missfärgad,ojämn) ca 46cm +3cm hängde delar 18K Bruttovikt 6,1g Vikt: 6,1 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25356

Smycken; halskedjor   Göteborg Angered

Stänger: 2020-10-01 14:37:30

Hänge (missfärgad, sliten) ca 70mm bredd ca 6-47mm Silver 830/1000 10,3g Vikt: 10,3 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25359

Aktuellt bud:

75 kr

Budledare: Belazzar

Stänger: 2020-10-01 14:38:30

43 Skedar i olika storlekar 1 Tång 1 Sockerströare (missfärgade, slitna, monogram, gravyr) 830/925 636,8g Vikt: 636,8 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25360

Silverföremål   Göteborg Angered

Stänger: 2020-10-01 14:39:00

En kompottslev (sliten, missfärgad,gravyr) ca 23mm Bigelow. Kennard&Co Pat 0.94 Sterling 123,7g Vikt: 123,7 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25361

Stänger: 2020-10-01 14:39:30

Par silver ljusstakar H 15cm (små repor finns,små bucklor finns) Silver 830/1000 , Bruttovikt 363,4g Vikt: 363,4 g

Auktionsnummer: SE12.20201001.A25362

Stänger: 2020-10-01 14:40:00

« Föregående 1 ... 138 139 [140]