Collier Bismarck, vita stenar, längd ca 45,5cm, bredd ca 3-7mm, skev, skadad länk, 18K Vikt: 6,7 g

3 200 kr

Auktnr SE22.20240430.A35569
Varukategori Guld / Kedjor & collier
Kontor Farsta
Utropspris 3 200 kr
Stänger 2024-04-30 19:56:30
Provision 480 kr
Frakt 129 kr

Väska Louis Vuitton, NéoNoé  MNG Nior, monogram canvas, mått 26x26x17,5cm, axelrem, mindre ytslitage, dustbag,  kvitto från Birger Jarlsgatan 2019.

Väska Louis Vuitton, NéoN...

Väska, Louis Vuitton Neverfull GM, monogram canvas, datumkod: VI0120, mått ca 32 x 19 x 39 cm, skadad underdelen, kraftigt slitage samt fläckar, kvitto 2010, inga tillbehör

Väska, Louis Vuitton Never...

Ring med cabochonslipad smaragd samt diamanter ca 14x 0,05ct, stl 20½, bredd ca 22mm, ryska stämplar, 18K Vikt: 13,4 g

Armbandsur Swatch/Omega, MoonSwatch, Mission to Mercury, bioceramic, quartz, ca 42mm, kronograf, plexiglas, Velcro-band, manual, box

Systemkamera Nikon D850, serienummer: 6077023, objektiv Nikon, AF-S Nikkor 24-70mm 1:2.8E, serienummer: 2168369, objektiv Nikon, AF-S Nikkor 50mm 1:1.8G, serienummer: 3743938, motljusskydd, laddare, usb-sladdar, kameraväska, kvitto från kameradoktorn 2021. Skickas med postpaket.

Armbandsur Swatch/Omega, MoonSwatch, Mission to Pluto, bioceramic, quartz, ca 42mm, kronograf, plexiglas, Velcro-band, manual, box

Armbandsur Swatch/Omega, MoonSwatch, Mission to Saturn, bioceramic, quartz, ca 42mm, kronograf, plexiglas, Velcro-band, manual, box

Elbas Hagström HB-4, serienr: M08022007 , lackskada baksida /saknar skruv, bruksslitage, mjukt fodral, slitet/ smutsigt fodral Skickas med postpaket.

Elbas Hagström HB-4, serie...

Armbandsur Swatch/Omega, MoonSwatch, Mission to Mars, bioceramic, quartz, ca 42mm, kronograf, Velcro-band, repigt plexiglas, repig, fläckar, boxen saknar kudde, trasig pusher, manual, kvitto, box

Armbandsur Seiko 5, Ø38mm, automat, datum/dag, stål, serienummer: 890639, referensnummer: 7S26-02E0 stållänk, viklås, repig glas samt länk, inga tillbehör.

Armbandsur Seiko 5, Ø38mm,...

Armbandsur Swatch/Omega, MoonSwatch, Mission to Neptune, bioceramic, quartz, ca 42mm, kronograf, plexiglas, Velcro-band, manual, box

Lupp, IWC, Schaffhausen, repig, inga tillbehör.

Armband Cordell, längd 21cm, bredd 7mm, repigt lås, 18K  Vikt: 17,4 g

Armband Cordell, längd 21c...

Armband med X-länk, längd 18cm, bredd ca 17mm, skev länk, Ädelsmycken Aktiebolag, år 1968, 18K Vikt: 17,5 g

Armband med X-länk, längd...

Altsaxofon Yamaha, YAS-275, Lacquer, serienummer, 047075, Made in japan, tillbehör, bruksskick, fodral Skickas med postpaket.

Armband Bismarck, längd 19cm, bredd ca 9mm, repig, vid lås, GFAB, 18K Vikt: 26,9 g

Armband Bismarck, längd 19...

Ring med sju rörliga delar, stl ca 15, bredd ca 2-5mm, tretonad, gravyr, 18K Vikt: 7,1 g

Ring med sju rörliga delar...

Glasblock med Säl, Vicke Lindstrand, Kosta Sweden, höjd ca 16cm, stort nagg, etikettmärkt.   Skickas med postpaket.

Glasblock med Säl, Vicke L...

Armband Bismarck med nio berlocker, längd 18cm, bredd ca 5-30mm, skev samt något defekt vid lås, silver Vikt: 15,4 g

Ett par örhängen med lila stenar, längd ca 14mm, bredd ca 1-5mm, något defekt vid stift, 10K Vikt: 0,8 g

Ett par örhängen med lila...

Se kontorets övriga auktionsvaror