| Ny sökning |   

Samekniv, längd ca 29,5cm, dekorerad slida i ben samt läder, skaft av ben, bladets längd: 9,5cm, Erik Frost Mora Sweden, signerad Särna.

Samekniv, längd ca 29,5cm, dekorerad slida i ben samt läder, skaft av ben, bladets längd: 9,5cm, Erik Frost Mora Sweden, signerad Särna.

Samekniv, längd ca 29,5cm, dekorerad slida i ben samt läder, skaft av ben, bladets längd: 9,5cm, Erik Frost Mora Sweden, signerad Särna.

Aktuellt bud i realtid:

1 300 kr

(goran08)

2024-04-30 21:32:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE22.20240430.A35758
Varukategori Övrigt
Kontor Farsta
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 1 300 kr
Stänger 2024-04-30 21:32:00
Provision 195 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
30/4 21:31:29 goran08 1300 kr
30/4 21:31:19 klockis 1200 kr
30/4 21:31:04 goran08 1100 kr
30/4 21:30:53 klockis 1000 kr
30/4 21:31:02 goran08 1000 kr
30/4 21:30:53 klockis 950 kr
30/4 21:30:25 goran08 900 kr
30/4 17:09:15 klockis 850 kr
30/4 20:37:32 caserosa 800 kr
30/4 17:09:15 klockis 750 kr
30/4 12:50:59 lghan 700 kr
30/4 17:08:33 klockis 700 kr
30/4 12:50:59 lghan 650 kr
30/4 17:08:33 klockis 600 kr
30/4 12:50:59 lghan 550 kr
29/4 11:43:29 klockis 500 kr
30/4 12:50:59 lghan 475 kr
29/4 11:43:29 klockis 450 kr
30/4 12:50:59 lghan 425 kr
29/4 11:43:29 klockis 400 kr
23/4 19:09:58 caserosa 375 kr
29/4 11:43:29 klockis 375 kr
23/4 19:09:58 caserosa 350 kr
18/4 21:54:59 aga2017 325 kr
19/4 01:35:28 ersan_83 325 kr
18/4 21:54:59 aga2017 300 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Ring, diamant 0,06ct, stl 16½, bredd 13mm, Carrera Y Carrera, etui, 18K
Beskrivning redigerad 2024-06-05 Vikt: 4,7 g

Ring, diamant 0,06ct, stl 1...

2024-06-11 22:09:30

Till auktion

Ring rörliga delar, stl 19½, bredd 15mm, Kautokeino Juhls, handarbete, 925/1000 silver  Vikt: 5,2 g

Ring rörliga delar, stl 1...

2024-06-11 22:05:30

Till auktion

Armband, blommor, längd 17cm bredd 9,2mm, Janson Guldvaru Ab Victor, år 1953, silver 	 Vikt: 6,8 g

Armband, blommor, längd 17...

2024-06-11 22:03:00

Till auktion

Hänge, Charles Jourdan, längd 45mm, bredd 10mm, guldmetall, rörliga delar,

Hänge, Charles Jourdan, l...

2024-06-11 22:00:30

Till auktion

Armband vitguld, längd ca 18,5cm, bredd 1,4mm, Chimento, etui, 18K Vikt: 2,2 g

Armband vitguld, längd ca ...

2024-06-11 22:10:00

Till auktion

Ett par örhängen, orangea stenar, längd 20mm, bredd 15mm, silver Vikt: 3,6 g

Ett par örhängen, orangea...

2024-06-11 22:07:30

Till auktion

Herrur Tag Heuer Aquaracer Calibre 5, stål, automat, ca 41mm, refnr: WAY211C, serienr RZV8400, datum, stållänk ca 18,5cm, repig, garantikort, manual, extra länkbitar, box samt ytterkartong.  Vikt: 0 g

Herrur Tag Heuer Aquaracer ...

2024-06-18 19:21:00

Till auktion

Ring Visby, stl 19, bredd ca 5mm, Lagerströms Fabriks Aktiebolag, år 1964, silver Vikt: 2,4 g

Ring Visby, stl 19, bredd c...

2024-06-11 22:05:00

Till auktion

Herrur Breitling Chronospace, stål, analog/digital, quartz, ca 42mm, refnr A56012.1, serienr 7727, repig stållänk ca 19cm, slitage, saknar luminor på visare, smuts innanför glaset, skadade pixlar samt ring, behov av service, går ej, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Herrur Breitling Chronospac...

2024-06-18 19:20:30

Till auktion

Herrur Maurice Lacroix Pontos S Diver, 43mm, automat, datum, svart urtavla, stål, referensnr PT6248 serienr AW-01362, små nagg på glasring, nagg på kronan, svart originalband i gummi, längd inklusive ur ca 22cm, ofullständigt certifikat från Boströms Ur & Guld 2/8-19, manual, box, ytterkartong  Vikt: 0 g

Herrur Maurice Lacroix Pont...

2024-06-18 19:21:30

Till auktion

Armbandsur, Rado True Brown, Ø 40mm, refnr:  R27234306/01,115,0234, snr: 14644955, keramik boett, datum, quartz, syntetisk band, certifikat, etui, smärre repa på glas. Vikt: 0 g

Armbandsur, Rado True Brown...

2024-06-18 19:22:30

Till auktion

Tavla, Aleksanteri Ahola-Valo (1900-1997) linoleumsnitt, motiv, mor och barn i svart-vitt, linogravyr 49-50, signerad samt daterad år 1935, bildmått ca 11,5x16cm, rammått, 32x37cm, ej examinerad ur ram, slitage på ram Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Tavla, Aleksanteri Ahola-Va...

2024-06-18 19:09:30

Till auktion

Ett par skor Louis Vuitton, "Boogie night" stl 7½, EU stl ca 41, märkt Louis Vuitton Paris på skons insida samt  Made in Italy under, slitna vid tårna, lacken släppt,  och undertill, bör sulas om, dustbag Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Ett par skor Louis Vuitton,...

2024-06-18 19:13:30

Till auktion

Herrur Victorinox Swiss Army, titan, quartz, 44mm, referensnr 241759, serienr 160802850, datum, gummiarmband, går ej, behov av batteribyte, garantikort 2020, box samt ytterkartong  Vikt: 0 g

Herrur Victorinox Swiss Arm...

2024-06-18 19:19:30

Till auktion

Armbandsur Khorshid Fika, Ø ca 40,5mm, quartz, referensnr 14230II, veganläderarmband, nyskick, box. Vikt: 0 g

Armbandsur Khorshid Fika, ...

2024-06-18 19:15:00

Till auktion

Armbandsur Citizen, Eco-Drive, Limited Edition Radio-Controlled Chronograph World Timer, stål, 43mm, Limited edition 815/2500, refnr: H800-S081858, snr: 291020815, slitet läderarmband, viklås, repig, manual, CD-skiva, skadad box, skadad ytterkartong. Vikt: 0 g

Armbandsur Citizen, Eco-Dri...

2024-06-18 19:18:30

Till auktion

Glasblock Lejon Mats Jonasson för Målerås, ur serien Wildlife, signerad Mats Jonasson Sweden, sandblästrat kristallblock, limiterad utgåva, 85/299 C.H B.L, mått ca 33 x 23cm, naggad, etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Glasblock Lejon Mats Jonass...

2024-06-18 19:05:30

Till auktion

Hänge kors, markasiter, längd 35mm, bredd 20mm, 830/1000 silver Vikt: 1,7 g

Hänge kors, markasiter, l...

2024-06-11 22:08:00

Till auktion

4 Samlartallrikar, "Berguv, Pilgrimsfalk, Utter, Igelkott", ur serien Arter i fara, Paul Hoff, Gustavsberg, Ø24,5cm Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

4 Samlartallrikar, "Berguv,...

2024-06-18 19:07:30

Till auktion

Armbandsur Khorshid Fika, Ø ca 40,5mm, quartz, referensnr 14230II, veganläderarmband, nyskick, box. Vikt: 0 g

Armbandsur Khorshid Fika, ...

2024-06-18 19:14:30

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror