Vas, Eva Englund, graal, kärlekspar, Orrefors 1990, höjd 23cm, bredd 11cm, #996930, EA 1-88, smärre repor, undersides lagning av kantnagg Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE7.20240506.R17390 |
Kontor | Uppsala |
Utropspris | 9 000 kr |
Stänger | 2024-05-06 11:15:30 |
Provision | 1 350 kr |
Frakt | 299 kr |
6/5 11:15 | ABV1866 | 9 000 kr |