Målning blandteknik, Jens Kjaer signerad, motiv "8", bildmått: 25x20cm, rammått: 53x43, fläckar på passepartout, skavmärke/slitage på ram. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE4.20240508.R484835 |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2024-05-08 11:01:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 299 kr |
25/4 16:54:44 | aga2017 | 175 kr |