Herrarmbandsur Certina Blue Ribbon, diameter 35 mm, fungerar ej, bruksslitage/repor.
Auktnr | SE76.20240512.A20071 |
Kontor | Karlstad |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2024-05-12 19:39:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |
6/5 22:20:47 | olof192 | 400 kr |