Skål, Sofiero, Gunnar Cyrén för Orrefors, slipat kristallglas, höjd: 12cm, Ø20cm, signerad och numrerad i botten 3834-13, etikettmärkt, minimala repor i botten Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20240508.R32879 |
Utropspris | 450 kr |
Stänger | 2024-05-08 14:22:00 |
Provision | 68 kr |
Frakt | 299 kr |
8/5 14:22 | ABV1866 | 450 kr |