Auktion pågår nu, 169 st utrop

Träffar: 4338   « Föregående 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 217 Nästa »

Ring Bismarck, stl 18, bredd 2-6,5mm, GHA, 18K Vikt: 1,8 g

Ett par örhängen, 18-10mm, ihåliga, mindre stötskada, 18K  Vikt: 2,4 g

Ett par örhängen, 18-10mm...

Ett udda örhänge delfin, 50mm, stopp saknas, 18K Vikt: 0,4 g

Ett udda örhänge delfin, ...

Ett par örhängen, pärla Ø6mm, 18K Vikt: 1,6 g

Ett par örhängen, pärla...

Lås till collier, Ole Lynggaard, Ø14mm, detaljer i vitguld, diamanter 2x0,05ct, 18K Vikt: 6 g

Lås till collier, Ole Lyng...

Collier Ole Lynggaard, 40cm, treradigt, två rader sterling silver, en rad samt dobbar i 14K guld, Bruttovikt: 25,67gram Vikt: 25,7 g

Armband Ole Lynggaard, 18,5cm, treradigt, två rader sterling silver, en rad samt dobbar i 14K guld, Bruttovikt: 12gram Vikt: 12 g

UTGÅR Vikt: 0 g

Plånbok Gucci Ophidia GG Continental wallet, Beige/Ebony GG Supreme canvas, ca 19 x 10 x 3,5cm, märkt: GUCCI made in italy, serienummer: 523153 525040, fint skick utan synligt bruksslitage, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Plånbok Gucci Ophidia GG C...

Plånbok Fendi long wallet, ca 18,5 x 10,5, x 2,5cm, serienummer: CA2112599, märkt FENDI made in Italy, fint bruksskick, inga tillbehör

Plånbok Fendi long wallet,...

Solglasögon Bulgari, 6099 2018/8G, gulmetall, id-nr DB1261830, bredd mellan skalmar ca 13 cm, originaletui, putsduk samt dustbag, smärre bruksskick

Solglasögon Bulgari, 6099 ...

Tre ringar Chanel, 3-stack strass CC ring set, stl: 16,5/6, bredd 2,1mm samt 3,3mm, vitmetall, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Väska Chanel Reissue 2.55 ...

Scarf Hermès Cashmere, "Les Sangles" färg: Fushia/Violet/Vert, 65% Kashmir och 35% Silke, 140x140cm, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör Vikt: 0 g

Scarf Hermès Cashmere, "Le...

Scarf Hermès, "Brides de Gala" 140x140cm, designad av Hugo Grygkar, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör Vikt: 0 g

Scarf Hermès, "Brides de G...

Scarf Hermes, "Crowns / Couronnes", designad av Julia Abadie, ca 88x88 cm, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Scarf Hermes, "Grande Tenue", designad av Henri d'Origny, ca 89x89 cm, fint skick utan synligt bruksskick, inga tillbehör

Scarf Hermes, Grand H Faconnee Silk Wool Shawl XL, färg: Ocean, 75 x 180cm, 75% Silke samt 25% Ull, smärre bruksskick och trådsläpp, originalkartong i bruksskick  Vikt: 0 g

Collier Ankarlänk med hänge med pärla samt syntetisk Rubin, 48cm, länkens bredd: 1mm, integrerade hänget: 35mm, 14K Vikt: 3,8 g

Collier Ankarlänk med hän...

Hänge sexhörnig stjärna med vita stenar, 15 x 12mm, 14K,  Vikt: 1,2 g

Hänge sexhörnig stjärna ...