Träffar: 3650   [1] 2 3 ... 183 Nästa »

Auktionsnummer: SE2.20240530.A81308

Klockor / Herrur City

Stänger: 2024-05-30 12:43:30

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57163

Klockor / Herrur Östermalm

Stänger: 2024-05-22 21:06:30

Diverse defekt guld, 18K, vikt 146,62g.

Auktionsnummer: SE75.20240527.A7221

78 000 kr

Budledare: yguld1 Antal bud: 3

Guld / Övrigt Östersund

Stänger: 2024-05-27 19:16:00

Herrur Mont Blanc XXL Sport GMT, automatisk, 18K i boett, läderband, repor på boett och krans, defekt krona, inga tillbehör, bruttovikt 166,5g

Auktionsnummer: SE12.20240523.A37388

Klockor / Herrur Göteborg Angered

Stänger: 2024-05-23 14:43:00

Auktionsnummer: SE2.20240530.A81309

Klockor / Herrur City

Stänger: 2024-05-30 12:44:00

Kedja Kejsarlänk, 56cm, bredd 5,6mm, 18K Vikt: 108,7 g

Auktionsnummer: SE18.20240529.A51293

64 500 kr

Guld / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2024-05-29 14:00:00

Tavla, olja a på duk Madeleine Pyk, Noaks Ark, signerad, ca 130x100cm, mindre lagning, något mindre färgbortfall, ram med märken. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A45533

Konst & antikviteter / Måleri Östermalm

Stänger: 2024-05-22 19:06:00

Halskedja Ankar, 55,5cm, bredd 5,5mm, 18K  Vikt: 77,9 g

Auktionsnummer: SE9.20240528.A73591

45 000 kr

Budledare: zodie54 Antal bud: 1

Guld / Kedjor & collier Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-05-28 12:22:30

Armband, X-länk, 19,5cm, bredd 30mm, 18K.  Vikt: 73,5 g

Auktionsnummer: SE4.20240529.A91086

43 000 kr

Guld / Armband Malmö Triangeln

Stänger: 2024-05-29 11:04:30

Auktionsnummer: SE26.20240526.A116

Guld / Ringar Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:48:00

Armband, 19cm, bredd 30mm, bucklor, 22K.  Vikt: 58 g

Auktionsnummer: SE18.20240529.A54015

42 000 kr

Guld / Armband Solna

Stänger: 2024-05-29 14:06:00

Armband, pansar, integrerad namnbricka med diamanter 18 x ca. 0,01ct, längd: 21cm, bredd: 10-10,5mm, 18K Vikt: 71,5 g

Auktionsnummer: SE2.20240530.A81118

Guld / Armband City

Stänger: 2024-05-30 11:09:30

Armband, 18,5cm, bredd 18mm, ojämna länkar, 18K Vikt: 66,8 g

Auktionsnummer: SE9.20240528.A73444

40 000 kr

Guld / Armband Göteborg Nordstan

Stänger: 2024-05-28 11:09:00

Armband med rubiner samt vitguldsdetaljer, innermått: ca.19cm, bredd: 29mm, säkerhetskedja, skador vid låset, 18K  Vikt: 65,6 g

Auktionsnummer: SE2.20240530.A81119

Guld / Armband City

Stänger: 2024-05-30 11:10:00

Armband, Ankarlänk, längd 21cm, bredd 8mm, Leif Karlin, Leffes Guld, Stockholm, 2003, slitage, 18K. Vikt: 59,8 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57135

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:52:30

SET: Collier längd 47 cm, bredd 10-55 mm, Armband längd 19,5 cm, bredd 9,8-30 mm, med stenar KAYA Gold, 14K Vikt: 89,9 g

Auktionsnummer: SE77.20240602.A1395

Guld / Kedjor & collier Växjö

Stänger: 2024-06-02 14:06:30

Armband med genombrutet mönster, längd: 18,5cm, bredd: 48mm, italienska stämplar, 18K Vikt: 58,1 g

Auktionsnummer: SE2.20240530.A81117

34 000 kr

Guld / Armband City

Stänger: 2024-05-30 11:09:00

Collier, Thai, 66cm, bredd:4mm, 3 Baht, 23K 45,6g.

Auktionsnummer: SE7.20240527.A41797

33 000 kr

Budledare: jonas_85 Antal bud: 1

Guld / Kedjor & collier Uppsala

Stänger: 2024-05-27 11:07:30

Collier, 43,5cm, bredd 13mm, 18K  Vikt: 53,5 g

Auktionsnummer: SE11.20240528.A33238

32 000 kr

Guld / Kedjor & collier Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-28 14:41:00

[1] 2 3 ... 183 Nästa »