Träffar: 4282   « Föregående 1 ... 213 214 [215]

Violin, Reghin Vioara #743-06 Standard size 4/4, Romania 1996, lösa strängar, med stråke i hårt fodral Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95116

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:39:00

Elgitarr, Gibson Les Paul Studio, USA Wine Red, ser nr. 01795520, år 2005, lackskador, repor, originalcase Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95117

Stänger: 2024-06-18 13:39:30

« Föregående 1 ... 213 214 [215]