Bismarkcollier i 18K guld. Den är 42,5 cm lång, 3 - 5,2 mm bred och väger 8,0g. Kistlås. Stämplad KFS (Svedbom & Co), 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240418.A16729 |
Utropspris | 4 400 kr |
Aktuellt bud | 4 400 kr |
Stänger | 2024-04-18 19:25:30 |
Provision | 660 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 17:56:21 | engineer | 4400 kr |