Ragusked med monogram, längd 26cm, otydliga stämplar, slitage, silver Vikt: 101 g
Auktnr | SE1.20240424.A56740 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 700 kr |
Aktuellt bud | 700 kr |
Stänger | 2024-04-24 19:19:00 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |
15/4 17:54:37 | redrum | 700 kr |