Ljuslykta, Vas Vitreum Sweden, Mikael Kenlind, numrerad: 1766-22-80, höjd 16cm, glas, bruksslitage, repor undertill, stearinrester, rester från etikett Skickas med paket.
Auktnr | SE18.20240501.A61557 |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2024-05-01 15:33:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 129 kr |
25/4 07:11:53 | novali | 175 kr |