Tavla Christian Fredrik Swensson (1834-1909), marin, olja på duk, färgbortfall, krackeleringar, mindre skada i duken, defekter på ram, 121x82cm inklusive ram. FINNS FÖR VISNING PÅ PANTBANKEN ÖSTERMALM Vikt: 0 g Skickas med Bussgods eller PostNord (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE4.20240508.R485819 |
Utropspris | 3 800 kr |
Stänger | 2024-05-08 11:09:00 |
Provision | 570 kr |
Frakt | 599 kr |
Bus-avgift | 190 kr |
8/5 11:09 | ABV1866 | 3 800 kr |