Fat, Gabriel Sweden, keramik med koboltblå glasyr, Ø20cm, nr: 1037-038, nagg Vikt: 0 g

50 kr

(aga2017)

Auktnr SE18.20240508.R32901
Varukategori Keramik, porslin & glas / Övrigt
Kontor Solna
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 50 kr
Aktuellt bud 50 kr
Stänger 2024-05-08 14:18:00
Provision 8 kr
Frakt 49 kr

Väska, Chanel Sac Camera, svart skinn, guldfärgade beslag, 17x25x5cm, serienummer: 26716637, bruksslitage på läder, kvitto från King Power Thailand 2018-11-13, dustbag.

Väska, Chanel Sac Camera, ...

Damur Tudor Princess Oysterdate, stål, automatisk, ref-nr: 9313/0, serie-nr: 823650, Cal ETA 2671, Ø26mm, datum, plexiglas, stållänk, 9 integrerade länkbitar, viklås, ref-nr: 7585, ca 1974, omluminerade visare, skadad urtavla, mindre krackelering på glas, något repig boett samt länk, box samt ytterkartong ej tidsenliga

Väska, Louis Vuitton Graceful MM MNG Beige, modell-nr: M43704, mått ca 41x35x14cm, dustbag, inköpskvitto från Birger Jarlsgatan 2020, bag organizer ej original, mindre bruksslitage

Väska, Louis Vuitton Grace...

Ett par örhängen, creoler med diamanter 26xca0,01ct, ca Ø20-21mm, bredd: 1,4-1,6mm, vitguld, 18K  Vikt: 5 g

Ett par örhängen, creoler...

Väska, Louis Vuitton, Montaigne MM, monogramcanvas, ca 35x22x16cm, modellnummer M41056, datumkod CA4119, avtagbar axelrem, lås och nyckel, kvitto inköpt i januari 2020, dustbag, små fläckar vid handtag och nyckel, smärre färgbortfall på beslag undertill

Väska, Louis Vuitton, Mont...

Herrur Seiko 5 Sports, stål, automatisk, ref-nr: SRP513K1, serie-nr: 935154, Ø42mm, mineralglas, dag, datum, 24-timmarsvising, stållänk, nyskick, box, manual, ej ifyllt certifikat, ytterkartong med mindre slitage

Herrur Seiko 5 Sports, stå...

Ring med dekor samt vit sten, stl 19, bredd 3-18mm, silver 925/1000 Vikt: 6,7 g

Plånbok, Louis Vuitton, Victorine, monogramcanvas, 12x9,5x2,5cm, modellnummer M62472, datumkod FH4179, inga tillbehör

Plånbok, Louis Vuitton, Vi...

Berlock Thomas Sabo med röd sten, längd: 17mm, bredd: 8mm, silver 925/1000 Vikt: 1,8 g

Berlock Thomas Sabo med rö...

Damur Cartier Paris Vermeil, quartz, förgyllt silver, Ø30mm, safirglas, serie-nr: 1444410 / 18, original läderband, original spänne, sliten förgyllning, slitet band, krona något trög, box

Brosch/Hänge, blomma, Le Titski, 69x55mm, silver 925/1000 Vikt: 27 g

Brosch/Hänge, blomma, Le T...

Ring med blå sten, stl: 17¾, bredd: 5-41mm, mindre fläckar på sten, skev, silver 830/1000 Vikt: 17,1 g

Ring med blå sten, stl: 1...

Väska Michael Kors, Jet Set Medium Chain Pochette, mått ca 19x11x5cm, guldfärgade detaljer med slitage samt repor, flyttbar handkedja, inga tillbehör

Väska Michael Kors, Jet Se...

Armband Thomas Sabo Charm Club, längd: 20cm, bredd: 6mm, silver 925/1000 Vikt: 14,6 g

Armband, delvis borstad dekor, längd 18,5cm, bredd 12mm, silver 925/1000 Vikt: 6,5 g

Herrur Seiko 5, stål/doublé, automat, 34mm, dag, datum, ref: 7S26-0280, serienr: 074438, repigt samt mindre nagg, defekt viklås, längd 21cm, bruksslitage

Herrur Seiko 5, stål/doub...

Herrur Orient Mako XL, stål, automatisk, ref-nr: FEM75003B9, serie-nr: B890085, Ø44,5mm, mineralglas, dag, datum, stållänk, nyskick, box, manual, ytterkartong med mindre slitage

Herrur Orient Mako XL, stå...

Väska, Louis Vuitton Croisette Damier Ebene Canvas, brunt monogramcanvas, guldfärgade beslag, modell: N53000, tillverkningsnummer: FL4176, tillverkningsår: 2016, 24x17x9,5 cm, avtagbar axelrem samt toffstassel, dustbag

Väska, Louis Vuitton Crois...

Hänge hund Thomas Sabo, längd: 11mm, bredd: 6mm, silver 925/1000 Vikt: 5,5 g

Hänge hund Thomas Sabo, l...

Se kontorets övriga auktionsvaror