Collier, halvstelt, längd ca 43cm, bredd 5-25mm, otydliga stämplar, slitage, silver. Vikt: 49,6 g
Auktnr | SE1.20240508.A56946 |
Varukategori | Silver / Kedjor & collier |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-05-08 20:12:00 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |
8/5 20:12 | ABV1866 | 400 kr |