Herrur Longines Ø 33mm, ref nr. L4.720.2 snr. 31882462, datum, flexlänk, små repor på boetten, quartz, ca 1990-tal,
Auktnr | SE25.20240519.A1593 |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-19 11:05:00 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |
3/5 16:24:59 | jamal_1965 | 1500 kr |