Tavla Olja på duk, Ansgarius Börjesson (1903-1990), signerad, i ram, 49x36cm
Auktnr | SE25.20240519.A1680 |
Utropspris | 250 kr |
Stänger | 2024-05-19 11:48:30 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |
19/5 11:48 | ABV1866 | 250 kr |