Två Gafflar med monogram, Fredrik Petersson Ström, Stockholm, 1770, längd ca 19,5cm, åldersbetingat slitage, repor, silver. Vikt: 149 g
Auktnr | SE1.20240515.R75379 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 1 100 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:02:00 |
Provision | 165 kr |
Frakt | 129 kr |
15/5 19:02 | ABV1866 | 1 100 kr |