Damur Must de Cartier, quartz, Ø ca 24mm, läderband slitet, går ej, bruksskick, förgyllt silver, inga övriga tillbehör. silver 925/1000S
Auktnr | SE16.20240521.A94590 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 900 kr |
Stänger | 2024-05-21 13:37:00 |
Provision | 285 kr |
Frakt | 129 kr |