Diverse guldsmycken, 18K guld, bucklor, slitage, stenar, bruttovikt Vikt: 25,9 g
Auktnr | SE74.20240521.A25124 |
Varukategori | Guld / Övriga smycken |
Utropspris | 7 800 kr |
Stänger | 2024-05-21 19:38:30 |
Provision | 1 170 kr |
Frakt | 129 kr |
21/5 19:38 | ABV1866 | 7 800 kr |