Bärbar dator Samsung Galaxy Book 2, modell NP750XED, serienr KSBD99YT8002N3D, med laddare, låst med lösenord, smärre buckla Skickas med postpaket.

2 000 kr

(adem_95)

Auktnr SE8.20240523.A42505
Varukategori Foto & elektronik
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 2 000 kr
Aktuellt bud 2 000 kr
Stänger 2024-05-23 11:53:30
Provision 300 kr
Frakt 299 kr

Herrur Omega Seamaster Professional Co-Axial, stål, automatisk, ref-nr: 21230412001003, serie-nr: 89450283, cal 2500, Ø41mm, datum, safirglas, länk med viklås, total längd ca 17cm, 3 extra länkbitar, repor/hack, små nagg i kanten av glaset,  hängtag, box, inga andra tillbehör

Väska Louis Vuitton, Cross-body Multi Pochette 3 in 1, modell M44813, monogram canvas, avtagbar kedja samt tygband, mått: myntväska Ø 9cm bredd 2cm, lilla väskan ca 3 x 11 x 18,5cm, stora väskan 3,5 x 13 x 23,5cm, slitage, enstaka sömmar har lossnat, kvitto Birger Jarlsgatan 2020, dustbag, låda, pappkasse, Tillverkade i Frankrike 2019-2020, Nypris 26.600sek

Väska Louis Vuitton, Cross...

Tvillingring med 2 diamanter, totalt 1,93ctv enligt gravyr, ca TW/VVS, stl 16¼, Engs Guldatelje Stockholm, 1988, 18K  Vikt: 6,6g

Kedja, ankar, längd 55,5cm, bredd 6mm, 18K Vikt: 110 g

Kedja, ankar, längd 55,5cm...

Herrur Seiko, automatisk, dag/datum, Ø 40mm, refnr SRPE61K1, serienr: 577086, glasbaksida, natoarmband, litet nagg i kanten på glaset, certifikat 2022 ej komplett ifyllt, box

Ring stl 20½, bredd 4,5-17mm, trappslipad smaragd, repig, 10st diamanter,  gammal-, briljant- samt baguetteslipning, totalt ca 1,40 ct. ostämplad 18K Vikt: 14,4 g

Ring stl 20½, bredd 4,5-17...

Armband, längd ställbar ca 17-20cm, bredd 12mm, genombruten dekor, unoaerre, 18K  Vikt: 6,8 g

Armband, längd ställbar c...

Bordslampa, s.k Strindbergslampa, smide, korallfärgad glaskupa, höjd ca  38cm Skickas med Bussgods eller PostNord

Ring stl 16½, bredd 5,8-22mm, Lapponia, 925/1000 silver Vikt: 11,7 g

Ring stl 16½, bredd 5,8-22...

Herrur Tag Heuer professional, Quartz, datum, Ø 37mm, boettnr: WG111B, serienummer: WX7386, länk med viklås, total längd ca 18cm

Armband, 6 fasetterade glasstenar, total längd 22,5cm, bredd ca 5,6 - 16,6mm, slitet/nagg på stenar, repig lås, SFB Silver 925/1000 bruttovikt 20,6g

Armband, x-länk, längd 17-18cm, bredd 2mm, berlocker, förlägningsöglor med små ojämnheter, 21K Vikt: 5 g

Armband, x-länk, längd 17...

Collier, ihålig dekor, längd ca 53cm, hängets längd ca 60mm, bredd ca 1,9-19,6mm, 21K Vikt: 34 g

Collier, ihålig dekor, lä...

Ringar flexibel storlek ca Ø 18-19, 3st ihopsatta ringar, orientalisk stil, bredd 1,6-19,6mm, färgade stenar, minst 21K  Vikt: 18,6 g

Ringar flexibel storlek ca...

Mynt, USA, One Dollar, Liberty In God We Trust 1926, ca Ø38mm, silver 900/1000  Vikt: 26,7 g

Herrur Certina DS Podium, quartz, kronograf, datum, Ø 42mm, ref: C001617 A, serienummer: 12BC0012993, länk med viklås, total längd ca 16,5cm, inga tillbehör

Ring, stl 17¾, droppformad flerfärgad sten, fattning ca 7 - 26,4mm, bredd 4,5 - 9,5mm, Silver 925/1000 bruttovikt 14,9g

Ring, stl 17¾, droppformad...

Ring stl 18, bredd 1,8-5mm, briljantslipad diamant 1x ca 0,49ct enligt gravyr, skada/ hack vid klo, vitguld, 18K  Vikt: 2,7 g

Carmoséring stl 18¾, bredd 1,5-7,5mm, åttkantslipade diamanter 6x 0,005ct, en blå sten, GFAB, 18K Vikt: 1,4 g

Carmoséring stl 18¾, bred...

Hänge, krona, längd 20mm, 925/1000 silver Vikt: 1,8 g

Hänge, krona, längd 20mm,...

Se kontorets övriga auktionsvaror