Bärnstens collier, ca 60cm, bredd 6,2 - 16,6mm, ena sten skadad, flera med mindre skador/slitage
Auktnr | SE8.20240523.A42528 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2024-05-23 12:05:27 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |