Hänge med odlade halvpärlor & röda stenar i glas, nagg, Ø 42mm, saknar stämplar, silver Vikt: 14,4 g
Auktnr | SE1.20240522.A57046 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:10:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |
18/5 01:14:10 | 42896395 | 200 kr |