Brosch/camé, Möllenborg, längd ca 5,5cm, bredd ca 4,5cm, bucklor/lagningar, otydliga stämplar troligen Möllenborg 1930, 18K Vikt: 16,9 g
Auktnr | SE1.20240522.A57050 |
Varukategori | Guld / Broscher |
Utropspris | 2 500 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:12:30 |
Provision | 375 kr |
Frakt | 129 kr |
22/5 20:12 | ABV1866 | 2 500 kr |