Brosch med äkta orientaliska pärlor, gammalslipade diamanter, rosenstenar & rubiner, nagg, delvis förgyllt silver Ø 33mm Vikt: 14,8 g
Auktnr | SE1.20240522.A57057 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 6 000 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:16:00 |
Provision | 900 kr |
Frakt | 129 kr |
22/5 20:16 | ABV1866 | 6 000 kr |