Berlock i 18K guld med en blålila sten. Den är 21,5 mm lång inkl. ögla och väger 1,4g. Stämplad NSE, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20240523.A16973 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2024-05-23 19:27:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
23/5 19:26:51 | annita59 | 500 kr |