Tavla, 11x18cm, akvarell, signerad Ilse-76, Ilse Storudd 1976, Åskskymning på Södra udden, märken på glaset Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240604.A94678 |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-06-04 11:38:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 299 kr |