Hänge, Ø 17mm, (repor, bucklor), 14K Vikt: 3,2 g
Auktnr | SE6.20140728.A1474 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Kontor | Västerås |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2014-07-28 11:02:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
28/7 11:02 | ABV1866 | 500 kr |