| Ny sökning | Nästa
Skrivbyrå 1800-tal, Nedfällbar klaff med lådor och skrivinredning. 3 lådor under klaff. Fotavslutningar av tassfötter. Beslag av gulmetall, Bredd ca 91cm . Djup ca 48cm. Höjd ca 88,5cm, delar saknas/skadorkomplatteringar, vissa beslag utbytta, nyckel saknas. Skickas ej. Kontakta pantbankskontoret för fraktkostnad.
Auktnr | SE1.20140730.A2705 |
Utropspris | 4 500 kr |
Aktuellt bud | 4 500 kr |
Stänger | 2014-07-30 11:00:00 |
Provision | 675 kr |
Frakt | Skickas ej |
30/7 11:00 | Köpt av budgivare | 4 500 kr |