Auktion pågår nu, 74 st utrop

Träffar: 4024   « Föregående 1 ... 79 80 [81]

4 mockaskedar, längd 10cm, J Tostrup, Norge, emaljbortfall, nagg, bucklor, 830/1000 silver Vikt: 45 g

4 mockaskedar, längd 10cm,...

7 mockaskedar, längd 10,5cm, modell Svensk, CGH, år 1962, 830/1000 silver Vikt: 69,8 g

7 mockaskedar, längd 10,5c...

Miniatyrmedalj, För nit och redlighet i rikets tjänst, längd 50mm inklusive rakt band, gravyr, förgyllt 925/1000 silver. Bruttovikt 3,6g Vikt: 3,6 g

Miniatyrmedalj, För nit oc...

Semiakustisk gitarr, Daisy Rock Pixie, Blueberry Burst, California USA, kantskador på huvud, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

3 broscher, hammaren och skäran, olika motiv, oädel metall

3 broscher, hammaren och s...

Elgitarr Ibanez RG Series, RG350, serienr P915145, Korea, lack- och kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

3 Skedar, sockerströare, gravyr, 813/1000 silver  Vikt: 68,3 g

3 Skedar, sockerströare, g...

Herrur Tissot, stål, manue...

Savonett Molnija, vitmetall, manuell, ca 49,5mm, liten sekundvisare, urkedja i metall.

Fickur Waltham, förgylld m...

Fickur American Waltham, s...

Skål, Ø26cm, höjd 10,5cm, Ostindia, Rörstrand, lätta repor, porslin Skickas med paket.

Skål, Ø26cm, höjd 10,5cm...

Damur Burberry, stål, quartz, ca 26,7x18,2mm, refnr BU1015, serienr 06560, läderarmband, viklås, repigt glas, går ej, behov av batteribyte, garantikort London år 2005, manual, box, sliten ytterkartong.

Damur Burberry, stål, quar...

Nyckel-/kortpouch, Mulberry, England, laxrosa skinn, gulmetall, mått ca 13x9,5cm, inga tillbehör.

Väska Mulberry Small Amber...

Karaff, 1liter, höjd 30cm, Essence, Alfredo Häberli, 2001, etikettmärkt, mörkgrått glas, originalkartong. Nypris ca 1300kr. Skickas med paket.

Karaff, 1liter, höjd 30cm,...

Figurin, tomte röd Glader, höjd 11cm, etikettmärkt Rolf Berg, Torshälla, glaserat lergods Skickas med paket.

Figurin, tomte röd Glader,...

Figurin, Tomtebarnkör, röd, höjd ca 11cm, bredd 10,5cm, etikettmärkt Rolf Berg, Torshälla, glaserat lergods Skickas med paket.

Figurin, Tomtebarnkör, rö...

Solglasögon, Emporio Arman...

6 gafflar, 6 knivar, 7 skedar, längd 19-21cm, Guldi, Nils Johan, design Sonja Katzin, rostfritt stål med guldpläterad dekor, repor på blad Skickas med paket.

Tavla, färgoffset med bit ...

Violin, Reghin Vioara #743-06 Standard size 4/4, Romania 1996, lösa strängar, med stråke i hårt fodral Skickas med postpaket.

« Föregående 1 ... 79 80 [81]