Auktion pågår nu, 22 st utrop

Träffar: 139   [1] 2 3 ... 7 Nästa »

Auktionsnummer: SE74.20240618.A24377

Fashion / Väskor Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:00:00

Auktionsnummer: SE74.20240618.A24378

Fashion / Väskor Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:00:30

Carmoséring, 18K vitguld, Safir 5 x 7 mm, Diamanter 10 x 0,05ct (stämplad 0,50 på skenans insida), Guldfynd (GFAB), Ø18,0 mm, bredd 2,5 - 13 mm, fint skick, stenar utan anmärkning Vikt: 5,4 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25289

Guld / Ringar Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:01:00

Carmoséhänge, 18K vitguld, Safir 4 x 6 mm, Diamanter 10 x 0,02ct (stämplad 0,20 på öglans baksida), Guldfynd (GFAB), längd inkl. ögla 20 mm, bredd 10 mm, tjocklek 6 mm, fint skick, stenar utan anmärkning Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25290

Guld / Hängen & berlocker Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:01:30

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25291

Guld / Örhängen Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:02:00

Halskedja Pansar, 18K guld, Guldfynd (GHA), ej massiv, längd 44,5 cm, bredd 5 mm, mycket fint skick Vikt: 13,4 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25292

Guld / Kedjor & collier Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:02:30

Ring Bismarck, 18K guld, Guldfynd (GHA), Ø17¾ mm, bredd 2-7 mm Vikt: 2,1 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25293

1 200 kr

2024-06-18 19:03:00

Budledare: wfr65 Antal bud: 1

Guld / Ringar Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:03:00

Hänge Hjärta, 18K guld, slät modell, längd inkl. ögla 17 mm, bredd 11 mm, tjocklek 3 mm, fint skick Vikt: 0,7 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25294

Stänger: 2024-06-18 19:03:30

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25295

Stänger: 2024-06-18 19:04:00

Hänge Hjärta, 18K guld, större modell, Cubic Zirconia, Guldfynd (GHA), längd inkl. ögla 25 mm, bredd 20 mm, stenar utan anmärkning, mycket fint skick Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25296

Stänger: 2024-06-18 19:04:30

Örhängen, 18K guld, hjärtslipade rosa stenar, odlade Pärlor 4,7 x 6 mm, örhängenas totala längd 19 mm, fint skick, stenar utan anmärkning Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25297

Guld / Örhängen Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:05:00

Halskedja Ankarlänk, 18K guld, tunn modell, Guldfynd (GHA), längd 44,5 cm, bredd 0,7 mm, fint skick Vikt: 0,8 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25298

Stänger: 2024-06-18 19:05:30

Örhängen, 14K guld, Diamanter 2 x 0,001ct, längd 15 mm, bredd 8,5 mm, fint skick, ploppar saknas Vikt: 1,1 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25299

Guld / Örhängen Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:06:00

Hänge Hjärta, 18K guld, Bergkristall, Alton, Falköping, svensk kontrollstämpel, stämplad Boliden på baksidan, längd inkl. ögla 18 mm, bredd 12 mm, tjocklek 4,5 mm, sten utan anmärkning, fint skick Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25300

Stänger: 2024-06-18 19:06:30

Diamantring, 18K vitguld, 16 Diamanter - totalt 0,15ct (stämplad på insidan av skenan), Guldfynd (GHA), Ø18,0 mm, bredd 2 mm, fint skick, borttag av gravyr ingår Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25301

Guld / Ringar Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:07:00

Örhängen Creoler, 21K guld, mönstrad modell, diameter 12,5 mm, bredd 1,5 mm, fint skick Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25302

550 kr

2024-06-18 19:07:30

Budledare: leehjo52_ Antal bud: 4

Guld / Örhängen Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:07:30

Hänge Hjärta, 18K guld, Diamanter ca 25 st x 0,006ct - stämplad 0,17 på öglans baksida, tillverkarstämpel CCC, svensk kontrollstämpel, längd inkl. ögla 15 mm, bredd 10 mm, tjocklek 3 mm, en Diamant saknas Vikt: 0,9 g

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25303

Stänger: 2024-06-18 19:08:00

Finland WWII - Vinterkriget & Fortsättningskriget, medaljer, vinterkrigets minnesmedalj 1939-40 (2 ex.), sorgekors 1941, släpspännen (2 ex.), frihetsmedaljen 1939 & 1941 och Fortsättningskrigets minnesmedalj 1941-45, ej med namngiven proveniens, buret skick

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25304

Militaria, vapen & medaljer Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:08:30

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25305

Guld / Armband Kristianstad

Stänger: 2024-06-18 19:09:00

Förtjänsttecken, Finland, 3 stycken, 20/25/30 år, silver, 2 stycken förvaras i originaletui, bruttovikt inkl. band 21,8 gram

Auktionsnummer: SE74.20240618.A25306

Stänger: 2024-06-18 19:09:30

[1] 2 3 ... 7 Nästa »