Auktion pågår nu, 187 st utrop

Träffar: 3793   « Föregående 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 190 Nästa »

Defekt ring 18K 1,9g.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16870

950 kr

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:09:00

Två ringar 18K 8,1g. Gravyrer.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16871

4 100 kr

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:09:30

Veneziakedja i 18K guld. Den är 39 cm lång, 0,9 mm bred och väger 2,4g. Springring. Från Balestra. Svensk importstämpel & 750

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16872

Guld / Kedjor & collier Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:10:00

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16873

Guld / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:10:30

Berlock i 18K guld med en vit sten. Den är 8,2 mm lång inkl. fast ögla och väger 0,23g. Stämplad 18K.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16874

150 kr

Budledare: shopparen Antal bud: 1

Stänger: 2024-05-09 19:11:00

Caméring i 18K guld. Den är 2 - 12,9 mm bred, är i storlek 17 och väger 1,8g. Kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16875

500 kr

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:11:30

Defekt kedja 18K 1,1g.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16876

550 kr

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:12:00

Kors i 18K guld. Det är 32 mm långt inkl. ögla och väger 1,9g. Stämplat 750.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16877

1 200 kr

Stänger: 2024-05-09 19:12:30

Defekt kedja & ring med sprucken sten i 18K guld; 8,8g BTO.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16878

3 800 kr

Budledare: yguld1 Antal bud: 3

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:13:00

Ring 18K 5,1g. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16879

2 600 kr

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:13:30

X-länksarmband i 18K guld. Det är 19 cm långt, 7,7 mm brett och väger 11,0g. Kistlås. Kattfot. Nött i länkarna närmast låset.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16880

Guld / Armband Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:14:00

Ring i 18K guld med en grön sten. Den är 2,1 - 18,9 mm bred, är i storlek 17½ och väger 4,7g. Tillverkad 1945 av Juvelerare Martin Elmblad i Stockholm. Kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16881

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:14:30

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16882

Stänger: 2024-05-09 19:15:00

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16883

Stänger: 2024-05-09 19:15:30

Diverse defekta smycken 18K 38,1g inkl. två pyttestenar & del av ett stift.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16884

19 500 kr

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:16:00

Liisa Vitali: berlock

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16885

Stänger: 2024-05-09 19:16:30

Pansarkedja i 14K guld. Den är 42 cm lång, 1,1 mm bred och väger 2,0g. Springring. Finska kontrollstämplar & 585.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16886

Guld / Kedjor & collier Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:17:00

Ring i 18K guld med en blå sten. Den är 2,8 - 7,6 mm bred, är i storlek 17 och väger 2,5g. Tillverkad 1967 av Bengt Hallberg Guldsmeds AB. Kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16887

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:17:30

Diverse defekta smycken 18K 16,2g.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16888

8 200 kr

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:18:00

Två ljusstakar i silver. Skavanker & företagsgravyrer. 184,9g 925/1000.

Auktionsnummer: SE73.20240509.A16889

1 100 kr

Silver / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-09 19:18:30