Auktion pågår nu, 83 st utrop

Träffar: 3614   « Föregående 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 181 Nästa »

Åtta champagneglas Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 23cm, sju med etikett, en med mindre nagg på fot Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33061

Keramik, porslin & glas / Övrigt Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:09:00

Åtta Whiskey- & Konjaksglas Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 13,5cm, samtliga med etikett,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33062

Stänger: 2024-05-14 14:09:30

Åtta Martiniglas, Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 15cm, fyra med etikett,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33063

Stänger: 2024-05-14 14:10:00

Åtta Selterglas/Tumbler, Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 11cm, fem med etikett,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33064

Stänger: 2024-05-14 14:10:30

Åtta likörglas, Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 12cm, sju med etikett,  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33065

Stänger: 2024-05-14 14:11:00

Färglitografi May K Leon

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33066

Konst & antikviteter / Grafik Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:11:30

Bordslampa Louis Poulsen PH 2/1 modell 23000, höjd: 35cm bredd: 12-20cm, serienummer:12625230903203, Danmark Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33067

Möbler & design / Belysning Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:12:00

Färglitografi, Ullrica Hydman Vallien,

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33068

Stänger: 2024-05-14 14:12:30

Färglitografi Corneille, Le Chat Jaune, bildmått: 49x42cm, rammått: 72x56cm, signerad, daterad 1977, numrerad 88/200 Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33069

Stänger: 2024-05-14 14:13:00

Litografi, Peter Martensen, bildmått: 57x47, rammått: 75x62cm, signerad, numrerad: 1/10 Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33070

Stänger: 2024-05-14 14:13:30

Ett par solglasögon, Jimmy Choo Elenig # 807IR5320145 originalfodral samt putsduk

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33071

1 000 kr

Budledare: noobie_22 Antal bud: 1

Fashion / Accessoarer Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:14:00

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33073

Fashion / Väskor Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:14:30

Väska Louis Vuitton, Neverfull MM, Damier Ebene, dustbag, ca 32 x 16 x 28cm, dustbag, originalkartong med slitage, fint bruksskick

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33074

Stänger: 2024-05-14 14:15:00

Fem skedar, 92mm, förgyllda, silver 830/1000  Vikt: 44,9 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33075

375 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Silver / Bestick Malmö Centralen

Stänger: 2024-05-14 14:15:30

Sex serveringsbestick, olika modeller och storlekar, silver  Vikt: 159,7 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33076

1 100 kr

Stänger: 2024-05-14 14:16:00

Två knivar, olika modeller och storlekar, blad i stål, skaft i silver, gravyr,  Vikt: 137,4 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33077

300 kr

Stänger: 2024-05-14 14:16:30

36 skedar, olika modeller och storlekar, gravyrer, förgyllningar samt skevheter, silver  Vikt: 913 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33078

6 400 kr

Stänger: 2024-05-14 14:17:00

17 skedar, olika modeller och storlekar, gravyrer, emaljdetaljer samt skevheter, silver  Vikt: 535,6 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33079

3 800 kr

Stänger: 2024-05-14 14:17:30

Fyra Matskedar, 18cm, Rosenholm, GAB, silver  Vikt: 167 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33080

1 200 kr

Stänger: 2024-05-14 14:18:00

Fyra Matgafflar, 18cm, Fyra knivar, 20cm, blad i stål samt skaft i silver, Rosenholm, GAB, silver  Vikt: 396,5 g

Auktionsnummer: SE11.20240514.A33081

Stänger: 2024-05-14 14:18:30