Träffar: 3758   « Föregående 1 ... 181 182 [183] 184 185 ... 188 Nästa »

Kedja Ankar, silver 925/1000, längd 50cm, bredd 8mm, defekt lås Vikt: 102,6 g

Armband Ankar silver 925/1000, längd 22cm, bredd 9,40mm  Vikt: 52,7 g

Herrur Omega, mekanisk, svart urtavla,  sekundvisare, stål,  mekanisk Ø35mm skinnbad orginal krona, sliten urtavla, repor glas, repor visare

Herrur Omega, Geneve, mekanisk, datum, urtavla silver , sekundvisare, stål,  Ø34mm skinnband  sliten urtavla, repor glas, repor visare

Herrur Certina blue ribbon, mekanisk, svart urtavla, sekundvisare, stål, mekanisk Ø34mm skinnband,  sliten urtavla, skadat glas, repor visare, tygband

6st herrur, Vintage, Genfa, mekanisk, sekundvisare Ø33, sliten, Scana, mekanisk, sekundvisare, alarm, flexband, stål, Ø33, Lisona, mekanisk, sekundvisare, Ø34½, skinnband, sliten, Svalan sportman, mekanisk, liten sekundvisare, Ø31, bruksskick,  Stowa, 15 stenar,  Ø30, liten sekundvisare, slitna visare , bruksskick, Paketa, rysk, mekanisk, Ø40, skinnband,

Halskedja, hänge, trassel, 18k   Vikt: 3 g

Halskedja, hänge, trassel,...

Ett par örhängen,  2-färg, 7cm, 18k  Vikt: 9,3 g

Ett par örhängen, 2-fär...

Collier 42cm, 2-färg, armband 20,5cm, 2-färg, ett par örhängen 6cm, 2- färg, i set  18k   Vikt: 50,8 g

Collier 42cm, 2-färg, armb...

Armband 2-färg, längd 20cm, bredd 12mm, 18k Vikt: 16 g

Armband 2-färg, längd 20c...

Collier 2-färg swiss, defekt vid låset, längd  55cm, bredd 13mm, 18k Vikt: 33,2 g

Collier 2-färg swiss, defe...

Ett par örhängen , 2-färg, 7cm, 18k  Vikt: 9,3 g

Ett par örhängen , 2-fär...

Armband , 2-färg, Längd 19cm, bredd 4mm, 18k Vikt: 11,6 g

Armband , 2-färg, Längd 1...

Ring Guldfynd, Ø18½, 18k Vikt: 3,6 g

Ring Guldfynd, Ø18½, 18k ...

Ett par örhängen, lila stenar, 2,5cm, 18k  Vikt: 6,3 g

Ett par örhängen, lila st...

Collier Längd 43cm, bredd 3,40mm, 18k  Vikt: 19,3 g

Collier Längd 43cm, bredd ...

Ett par örhängen  4cm, 18k  Vikt: 7,5 g

Ett par örhängen 4cm, 18...

Ett par örhängen med pärlor, 4,5cm, 18k  Vikt: 3,8 g

Ett par örhängen med pär...

Collier vitguld ,blå sten,  pärlor, längd 39cm, 18k Vikt: 5,4 g

Collier vitguld ,blå sten,...

Ett par örhängen 8cm, 21k Vikt: 7,9 g

Ett par örhängen 8cm, 21k...