Auktion pågår nu, 215 st utrop

Träffar: 85   « Föregående 1 ... 3 4 [5]

Diverse defekt guld, 18K, vikt 6,7g.

1par örhängen i silver, mått 14,5x48,8mm, 1st Bärnsten/örhänge, mått 9,7x19,8mm, 925/1000, vikt 7,08g.

1par örhängen i silver, ...

Digitalkamera Pentax X-5 SR. 16 megapixlels, 26x zoom, objektiv Pentax, 4,0mm-104mm, SD-kort 16gb, drivs med 4 AA-batterier, inga tillbehör.

Digitalkamera Pentax Optio RZ16, 16 megapixlels, 18x zoom, 4,5-81mm, laddare, minneskort, väska, instruktionsbok.

Ring med briljantslipad diamant, ca 1,48ct, kvalitet ca TCr-Cr(I-J)/SI, mindre nagg, prinsesslipade sidostenar, 8x ca 0,03ct kvalitet ca W/h)/VS, alla stenar typ IaAB, naturliga diamanter, stl: 16, utländska stämplar, Platina 900/1000, obetydligt slitage, vikt 3,95g. Värderingsintyg medföljer. Finns för visning på Pantbanken Östermalm

« Föregående 1 ... 3 4 [5]