Träffar: 3779   « Föregående 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 189 Nästa »

Damur Omega Constellation, pärlemo tavla med diamanter, stål, Ø 23mm, quartz, batteri byte kävs

Auktionsnummer: SE72.20240502.A27611

3 000 kr

Budledare: hs1988 Antal bud: 1

Klockor / Damur Helsingborg

Stänger: 2024-05-02 14:44:30

Div guld 18k. Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE72.20240502.A27612

4 000 kr

Guld / Övrigt Helsingborg

Stänger: 2024-05-02 14:45:00

Damur Certina, guld, 18k, Ø24mm, batteri byte krävs

Auktionsnummer: SE72.20240502.A27613

2 400 kr

Budledare: fifa2023 Antal bud: 9

Klockor / Damur Helsingborg

Stänger: 2024-05-02 14:45:30

Ring, 18k, stl: 18(56) Vikt: 3,6 g

Auktionsnummer: SE72.20240502.A27615

1 900 kr

Budledare: guldad Antal bud: 1

Guld / Ringar Helsingborg

Stänger: 2024-05-02 14:46:30

Herrur Omega Genéve, Ø33mm, 14k

Auktionsnummer: SE72.20240502.A27616

3 800 kr

Budledare: toringa Antal bud: 1

Klockor / Herrur Helsingborg

Stänger: 2024-05-02 14:47:00

Thai: armband i 23K guld med en hjärtberlock. Det är 17,5 cm långt, 7,7 - 11,6 mm brett och väger  30,4g (2 baht). Stämplat 96,5%. Orange plastask medföljer.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16839

Guld / Armband Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:00:00

Lordring i 18K guld med två röda stenar och en diamant c:a 0,35ct (c:a W-si, fin lyster); fattad i vitt guld. Den är 3,4 - 9,7 mm bred, är i storlek 19½ och väger 7,5g. Oläslig stämpel.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16840

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:00:30

Cordelkedja i 14K rött guld. Den är 49,5 cm lång, 2 mm bred och väger 8,4g. Karbinhake. Stämplad 585.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16841

3 300 kr

Budledare: yguld1 Antal bud: 1

Guld / Kedjor & collier Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:01:00

Krokörhängen i 18K guld. De är 55 mm långa och väger 2,5g. Ostämplade.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16842

1 300 kr

Guld / Örhängen Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:01:30

Veneziakedja i 9K guld. Den är 70 cm lång, 1,2 mm bred och väger 6,1g. Springring. Stämplad GHA (Guldfynd) & 375.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16843

Guld / Kedjor & collier Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:02:00

Ring i 18K guld med tre diamanter á 0,01ct. Den är 4 mm bred, är i storlek 17½ och väger 4,1g. Kattfot. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16844

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:02:30

Ring i 23K guld. Den är 4,7 mm bred, är i storlek 19¼ och väger 7,6g. Svenska tillverkarstämplar. Gravyr.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16845

5 000 kr

Guld / Ringar Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:03:00

Satinmatterade knoppörhängen i 18K guld. De är Ø 5 mm och väger 0,5g. Stämplade 18K.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16846

350 kr

Budledare: javill Antal bud: 1

Guld / Örhängen Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:03:30

Facetterade mormorsörhängen i 18K guld. De är 17 mm långa och väger 1,3g. Stämplade 750.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16847

850 kr

Guld / Örhängen Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:04:00

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16848

300 kr

Guld / Hängen & berlocker Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:04:30

Berlock

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16849

125 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Stänger: 2024-05-02 19:05:00

Lång bismarkcollier i 18K guld. Den är 62 cm lång, 3,4 - 5,3 mm bred (svagt doserad längs ner) och väger 11,3g. Kistlås. Stämplad FGK, 18K & kattfot.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16850

Guld / Kedjor & collier Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:05:30

Diverse defekta / graverade smycken 18K 15,7g.

Auktionsnummer: SE73.20240502.A16851

8 000 kr

Guld / Övrigt Umeå

Stänger: 2024-05-02 19:06:00

Ring, stl 19¾, bredd 6 mm, gravyr, 18K. Vikt: 10,6 g

Auktionsnummer: SE61.20240503.A21677

6 000 kr

Guld / Ringar Eskilstuna

Stänger: 2024-05-03 11:00:00

Ring, stl 19¼, bredd 6 mm, gravyr, 18K. Vikt: 10,6 g

Auktionsnummer: SE61.20240503.A21678

6 000 kr

Guld / Ringar Eskilstuna

Stänger: 2024-05-03 11:00:30