Auktion pågår nu, 450 st utrop

Träffar: 3159   « Föregående 1 ... 104 105 [106] 107 108 ... 158 Nästa »

Portfölj/datorväska, svart skinn, Boss, Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage 50390384, ca 32x38cm

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57081

1 400 kr

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:25:30

Ett par örhängen med odlad saltvattenpärla och diamanter 4x ca 0,01ct, ca 32x6mm, snurrebussar saknas, vitguld 18K.    Vikt: 2,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57082

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:26:00

Två snurrebussar, platina.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57083

300 kr

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:26:30

Väska Boss Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage, fläckar, 50390381, lås och nyckel, ca 22x46cm

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57084

2 500 kr

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:27:00

Klackring, University of Minnesota, stl:14, gravyr. 10K Vikt: 3,2 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57085

1 100 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:27:30

Hänge Empire State Building, med vi sten, ca 25x9mm, sten med slitage, 14K. Vikt: 4,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57086

2 000 kr

Guld / Hängen & berlocker Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:28:00

6 Skedar, längd 21,5cm, 1800-tal, graverade, silver Vikt: 314,8 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57087

2 200 kr

Budledare: redrum Antal bud: 1

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:28:30

Hänge, i form av hänglås, ca 21x15mm, slitage, 14K.  Vikt: 3,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57088

1 900 kr

Stänger: 2024-05-22 20:29:00

Ring Bvlgari B-zero, stl: 15¾ (51), ref:2333AL, bredd: 8mm, 18K vitguld, originalask  Vikt: 8,7 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57089

5 400 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:29:30

Damur EKO, manuell, ca Ø18mm, 14K, med armlänk X-länk, längd 7+7cm, 18K, slitage, bruttovikt 13,1g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57090

5 000 kr

Klockor / Damur Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:30:00

Ring, stl 17, bredd 4-15, olikfärgat guld, bucklor, 18K. Vikt: 2,4 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57091

1 500 kr

Guld / Ringar Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:30:30

Barnarmband Pansar, Italienska stämplar, med säkerhetskedja, längd 7cm, bredd 2mm, 18K. Vikt: 3,7 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57092

2 300 kr

Guld / Armband Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:31:00

6 Teskedar, modell Gammal Fransk, år 1850, längd 15cm, monogram, silver Vikt: 149 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57093

1 100 kr

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:31:30

12 kaffeskedar, modell Haga, längd 12,5cm, graverade, olika år & tillverkare, silver, i etui  Vikt: 208,9 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57094

1 500 kr

Silver / Bestick Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:32:00

Telefon (analog) Ericofon DBJ 500

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57095

Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:32:30

Ett par örhängen Bismarck, ca 20 x 2,5-6mm, 18K.  Vikt: 1,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57096

800 kr

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:33:00

Karmstol Fritz Hansen, Nendo, 2018, EK, med dyna.  Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57097

Möbler & design / Möbler Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:33:30

Hänge måne, ca 17x 9mm, 14K.  Vikt: 1 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57098

500 kr

Stänger: 2024-05-22 20:34:00

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57099

Konst & antikviteter / Grafik Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:34:30

Ett par örhängen, ca Ø2,5mm, saknar snurrebussar, slitage, 18K.  Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57100

200 kr

Guld / Örhängen Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:35:00