Auktion pågår nu, 320 st utrop

Träffar: 3926   « Föregående 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 197 Nästa »

Damur Certina 18K, Ø17mm, boett nr 0810810925610, går ej, förgyllt stållänk, slitage, säkerhetskedja, bruttovikt 18,6g

Damur Certina 18K, Ø17mm, ...

2st kaffeskedar, jämtland, 14cm, varav en graverad, GAB, silver Vikt: 26 g

2st kaffeskedar, jämtland,...

Ring, stl 18, bredd ca 2,7 - 14mm, bruksslitage, 18K Vikt: 4,8 g

Ring, stl 18½, bredd 7,3mm, vit/gulguld, repig, 18K  Vikt: 5,9 g

Ring, stl 18½, bredd 7,3mm...

Berlock hjärta med ljusgrön sten, ca 9 x 15mm, 18K  Vikt: 0,7 g

Berlock hjärta med ljusgr...

Herrur Swatch, Olympic Games Stockholm 1912, automatisk, Ø37mm, ref/serienr 2842-V8V4B, plast, plexiglas, plastarmband, 1994, bruksskick, inga tillbehör

Collier, ca 42cm, bredd 4-15mm, röd,vit,gul, 925/1000 silver Vikt: 31,1 g

Kedja X-länk, bredd 4mm, 60cm, 925/1000 silver  Vikt: 10,8 g

Kedja X-länk, bredd 4mm, 6...

Ett par örhängen, längd ca 35mm, 925/1000 silver Vikt: 3,7 g

Ett par örhängen, längd ...

Ett par örhängen, längd ca 60mm, 925/1000 silver Vikt: 3,6 g

Ett par örhängen, längd ...

Ring stl 17¾, bredd 3-10,5mm, blå stenar, silver Vikt: 3,8 g

Ring stl 17¾, bredd 3-10,5...

Ring, pärla och vita stenar, stl 18½, bredd 2,4-11,5mm, 925/1000 silver Vikt: 3,3 g

Ring, pärla och vita stena...

Hänge, camé, längd inkl ögla 15mm, förgylld, 830/1000 silver Vikt: 0,6 g

Hänge, camé, längd inkl...

Armband 18cm, bredd 25mm, förgyllt, ledat med mönsterdekor, silver Vikt: 22,5 g

Armband 18cm, bredd 25mm, ...

Klackring med svart sten, stl 17¾, bredd 3,4-17mm, repor på sten, 18K Vikt: 5,6 g

Kedja Venezia, 38cm, Unoaerre, vitguld, 18K Vikt: 2,9 g

Hänge, kors, längd inkl ögla 75mm, bredd 40mm, gravyr, Silver/ guld 23K, Bruttovikt: 29g Vikt: 29 g

Hänge, kors, längd inkl ...

Ring, stl 17¾, bredd 1,6mm, gravyr, 18K  Vikt: 1,9 g

Ring, stl 17¾, bredd 1,6mm...

Ring, stl 17½, bredd 2,1mm, gravyr, 18K Vikt: 2,6 g

Ring, stl 17½, bredd 2,1mm...

Ring, stl 17, färgad sten, mått ca 9,7 - 11,7mm, EHW år 1952, 18K  Vikt: 3,2 g

Ring, stl 17, färgad sten,...