Träffar: 3989   « Föregående 1 ... 63 64 [65] 66 67 ... 200 Nästa »

Armbandsur Ø45mm, Arne Jacobsen by Rosendahl, läderrem, behov av batteribyte, extra rem vit, originaletui

Armbandsur Ø45mm, Arne Jac...

Armbandsur Ø40mm, Arne Jacobsen by Rosendahl, läderrem, behov av batteribyte, originaletui Vikt: 0 g

Armbandsur Ø40mm, Arne Jac...

Armbandsur Ø40mm, Arne Jacobsen by Rosendahl, läderrem, behov av batteribyte, extra rem röd, originaletui

Armbandsur Ø40mm, Arne Jac...

Service tools för klockor, Arne Jacobsen, 6 delar i kartong  Skickas med paket.

Service tools för klockor,...

Service tools för klockor,...

Sex rödvinglas, Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 19 cm, två med etiketter,  Skickas med postpaket.

Sex rödvinglas, Chateau, B...

Åtta vitvinsglas Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 17 cm, en med etikett,  Skickas med postpaket.

Åtta vitvinsglas Chateau, ...

Åtta ölglas Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 20,5 cm, fem med etikett,  Skickas med postpaket.

Åtta ölglas Chateau, Bert...

Åtta snapsglas Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 15 cm, två med etikett,  Skickas med postpaket.

Åtta snapsglas Chateau, Be...

Åtta champagneglas Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 23cm, sju med etikett, en med mindre nagg på fot Skickas med postpaket.

Åtta champagneglas Chateau...

Åtta Whiskey- & Konjaksglas Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 13,5cm, samtliga med etikett,  Skickas med postpaket.

Åtta Whiskey- & Konjaksgla...

Åtta Martiniglas, Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: 15cm, fyra med etikett,  Skickas med postpaket.

Åtta Martiniglas, Chateau,...

Åtta Selterglas/Tumbler, Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 11cm, fem med etikett,  Skickas med postpaket.

Åtta Selterglas/Tumbler, C...

Åtta likörglas, Chateau, Bertil Vallien för Kosta Boda, höjd: ca 12cm, sju med etikett,  Skickas med postpaket.

Åtta likörglas, Chateau, ...

Färglitografi May K Leon "Kvinna på stranden" epr d'artiste (EA), verkmått: 20x23, rammått: 36x32cm, Stentryck Rolf Jansson,  Skickas med postpaket.

Färglitografi May K Leon "...

Bordslampa Louis Poulsen PH 2/1 modell 23000, höjd: 35cm bredd: 12-20cm, serienummer:12625230903203, Danmark Skickas med postpaket.

Färglitografi, Ullrica Hydman Vallien, "En lycklig dag", bildmått: 32x30cm, rammått: 42x46cm, signerad samt numrerad 226/250,  Skickas med postpaket.

Färglitografi, Ullrica Hyd...

Färglitografi Corneille, Le Chat Jaune, bildmått: 49x42cm, rammått: 72x56cm, signerad, daterad 1977, numrerad 88/200 Skickas med postpaket.

Färglitografi Corneille, L...

Litografi, Peter Martensen, bildmått: 57x47, rammått: 75x62cm, signerad, numrerad: 1/10 Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Pochette Damier Azur, ca 21 x 12 x 3,5cm, #MI1137, Vecka 13, år 2017, Frankrike, tillhörande avtagbar axelkedja i guldfärgad metall, bruksskick med smärre bruksfläckar på insida, inga övriga tillbehör

Väska Louis Vuitton Pochet...