Auktion pågår nu, 558 st utrop

Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 3265   [1] 2 3 ... 164 Nästa »

Herrur Rolex Oyster Perpetual GMT-Master II, stål, automatisk, ref-nr:116710BLNR, serie-nr:30J45077, verk-nr:414G2903, kaliber:3186, boett-nr:2350, länk-ref:5VM, Ø40mm, 10st länkbitar monterade, 2 extra länkbitar, små repor, manual, ytterkartong, box, certifikat 2016.

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-05-22 21:06:30

Till auktionen

Diverse defekt guld, 18K, vikt 146,62g.

Diverse defekt guld, 18K, v...

2024-05-27 19:16:00

Till auktionen

Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner Date, stål, automatisk, ref-nr:16610, serie-nr:Y347364, kaliber 3135, verk-nr:3 9618901, boett-nr:2160, Ø40mm, länk-ref:93250-DT10/801, årtal ca 2002, 10st länkbitar monterade, små repor, nagg på vridringen, inga andra tillbehör.

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-05-22 21:06:00

Till auktionen

Div guld 18k. Vikt: 133,3 g

Div guld 18k. Vikt: 133,3 g

2024-05-16 14:36:00

Till auktionen

Herrur Mont Blanc XXL Sport GMT, automatisk, 18K i boett, läderband, repor på boett och krans, defekt krona, inga tillbehör, bruttovikt 166,5g

Herrur Mont Blanc XXL Sport...

2024-05-23 14:43:00

Till auktionen

Armband, Rivière, med briljantslipade diamanter, 44 x ca 0,18ct, totalt ca 7,92ctv, varav 9st diamanter troligen syntetiska, beräknad vikt 6,30ct, kvalitet ca W-TCr(H-I)/VS-SI, längd 17,5cm, bredd 3,5mm, 18K vitguld Vikt: 12,4 g

Armband, Rivière, med bril...

2024-05-22 19:16:00

Till auktionen

 Herrur Chopard L.U.C 3.96, med original läderband, 950/1000 platina, automatisk, ref-nr 16/91860, serie-nr 431836, Ø36mm, lås i 18K vitguld, etui, små repor, slitet band,  Vikt: 0 g

Herrur Chopard L.U.C 3.96,...

2024-05-15 19:01:30

Till auktionen

Ring med briljantslipad diamant, ca 1,48ct, kvalitet ca TCr-Cr(I-J)/SI, mindre nagg, prinsesslipade sidostenar, 8x ca 0,03ct kvalitet ca W/h)/VS, alla stenar typ IaAB, naturliga diamanter, stl: 16, utländska stämplar, Platina 900/1000, obetydligt slitage, vikt 3,95g. Värderingsintyg medföljer. Finns för visning på Pantbanken Östermalm

Ring med briljantslipad dia...

2024-05-20 19:00:00

Till auktionen

Tavla, olja a på duk Madel...

2024-05-22 19:06:00

Till auktionen

Halskedja Figaro, 18K guld, kraftig herrmodell, Balestra Italien, längd 62,5 cm, bredd 8 mm, tjocklek 3,2 mm, mycket fint skick  Vikt: 97,3 g

Halskedja Figaro, 18K guld,...

2024-05-21 19:53:00

Till auktionen

Armband 23k 5 baht, längd 16cm, bredd 27mm Vikt: 75,9 g

Armband 23k 5 baht, längd ...

2024-05-19 19:55:30

Till auktionen

Herrur Hublot MDM Geneve 18K, 37mm, quartz, kronograf, datum, servicebehov, defekt krona, defekta kronografknappar, länk i 18K, bruttovikt: 152,4g Vikt: 152,4 g

Herrur Hublot MDM Geneve 18...

2024-05-16 13:34:30

Till auktionen

Damur Rolex Cellini, 27mm, ref: 6621, srn: D755089, ca 2005. Cal. 6620. boettnr. 52146, quartz, diamantindex, länk och boett i vitguld 18K, Bruttovikt: 72,2g. Inga tillbehör

Damur Rolex Cellini, 27mm, ...

2024-05-16 13:32:30

Till auktionen

Armband Cartier Love Bracelet, stl: 17, innermått: 57x47mm, bredd: 6mm, srn: OZ0411, bruksslitage, tillhörande skruvmejsel, rengöringskit och box, 18K, 32,4g Vikt: 32,4 g Skickas med postpaket.

Armband Cartier Love Bracel...

2024-05-16 13:33:30

Till auktionen

Diverse guld, defekt, gravyr med sten, 18K Vikt: 72,9 g

Diverse guld, defekt, gravy...

2024-05-19 11:08:30

Till auktionen

Armband x-länk, ca 19cm, bredd 15mm. 18K Vikt: 74,3 g

Armband x-länk, ca 19cm, b...

2024-05-21 13:14:00

Till auktionen

Herrur Eterna, 18K guld i boett och länk, quartz - behov av nytt batteri, längd 21 cm, gravyr boett och lås, ojämnheter på boettens baksida, bruttovikt 87,2g

Herrur Eterna, 18K guld i b...

2024-05-21 19:55:00

Till auktionen

Damur Rolex, Oyster Perpetual, Datejust 31mm, Chronometer, ref: 178274, srn: T5363064, Cal 2235, verknr. 4QQ09220, boettnr. 2300, midsize, stål, vitguldsring, automatisk, safirglas, datum, rosa urtavla, diamantindex, oysterlänk, viklås, värderingsintyg från Kaplans från 2022, inga tillbehör

Damur Rolex, Oyster Perpetu...

2024-05-16 13:34:00

Till auktionen

Ring med Diamant ca 2,45ct S-T/VS, stl: 20, bredd: 5,2-12,5mm, diamant något lös i fattning, 18K Vikt: 14,9 g

Ring med Diamant ca 2,45ct ...

2024-05-26 14:48:00

Till auktionen

Armband, Bismarck, längd:20,5cm, bredd:15mm, Stockholm 1964, 18K. Vikt: 69,3 g

Armband, Bismarck, längd:2...

2024-05-16 12:41:30

Till auktionen

[1] 2 3 ... 164 Nästa »