Träffar: 543   « Föregående 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28 Nästa »

Zippo Lighter, Mysteries of the forest, Jaguar 1995, inga övriga tillbehör.

Udda örhänge, saknar sten, defekt. 18K  Vikt: 0,3 g

Udda örhänge, saknar sten...

Sockertång, ca 9cm. silver  Vikt: 13,1 g

Sockertång, ca 9cm. silver...

Lock till burk, bucklig, rostig, defekt. silver  Vikt: 13,2 g

Armband, ca 22,5cm, bredd 3-6mm, sötvattenpärlor. 18K bruttovikt 5,8g Vikt: 5 g

Ett par manschett knappar, ca 22x12mm, något repiga. silver  Vikt: 9,5 g

Ett par örhängen, ca 22x14mm, pärlor, förgylld silver. silver  Vikt: 6,4 g

Ett par örhängen, ca 22x1...

Hänge, ca 21mm inkl ögla, bredd 13mm, pärla, florica danica, förgylld silver. silver  Vikt: 2,5 g

Hänge, ca 21mm inkl ögla,...

Kedja venezia, ca 50,5cm, bredd 1,5mm, förgylld silver. silver  Vikt: 6,3 g

Ett par örhängen, ca 29x12mm, svart emalj, vita stenar, förgylld silver. silver  Vikt: 8 g

Ett par örhängen, ca 29x1...

Vas, höjd ca 24cm, märkt Harsa Israel.  Skickas med paket.

Vas, höjd ca 24cm, märkt ...

Ring med diamanter ca 60x0,01-0,02ct, stl 17, bredd ca 4-19mm, ostämplad. 18K  Vikt: 7,9 g

Ett par örhängen, ca 21x18mm, lila stenar, stämplade 18K men håller för 14K bruttovikt: 14,5g Vikt: 13,8 g

Ett par örhängen, ca 21x1...

Porslinsfigur Royal Copenhagen, ur serien flugten til amerika, 1761, höjd, 21cm.

Ring, defekt, gravyr, saknar sten. 23K  Vikt: 3,1 g

5 ringar, gravyr. 18K  Vikt: 21,3 g

5 ringar, gravyr. 18K Vikt...

Armband x-länk, ca 19cm, bredd 15mm. 18K Vikt: 74,3 g

Armband x-länk, ca 19cm, b...

Collier bismarck med fransar, ca 41cm, bredd 12mm, skev. 18K  Vikt: 17,5 g

Brosch, ca 36x11,5mm, skev nål. 18K  Vikt: 3,9 g

Armbandsur, Ø42mm, Christophe Duchamp, Grand monte CD7101-5, safirglas, kronograf, datum, doublé, bruksskick, repor, färgbortfall, ej ifyllt cert, manual, tag, originalbox.

Armbandsur, Ø42mm, Christo...