Gåvor till studenten.

Hos oss hittar du presenterna du inte hittar någon annanstans.

Träffar: 352   « Föregående 1 ... 16 17 [18]

Skål, J. Tostrup, Oslo, Ø11,5cm, höjd 4cm, gravyr, silver 830/1000 Vikt: 72,9 g

Skål, J. Tostrup, Oslo, Ø...

Pokalglas, Kosta Sweden, höjd: 14,5cm

Pokalglas, Kosta Sweden, h...

Skål, Orrefors Fuga, design Sven Palmqvist, höjd: 5cm, smärre repor

Skål, Orrefors Fuga, desig...

4 muggar, Marimekko Oiva "Spalje", höjd: ca 6cm, bredd: ca 10cm, porslin, bruksslitage

4 fat, Marimekko Oiva, längd: 15cm, bredd: 12cm, porslin, bruksslitage

4 fat, Marimekko Oiva, län...

Fat, 2st, Musselmalet, räfflad, Royal Copenhagen, nr 75-78, Ø16,5cm, andrahandssortering, porslin Skickas med paket.

Fat, 2st, Musselmalet, räf...

Skål, Musselmalet, räfflad, Royal Copenhagen, nr 2302, Ø13,5cm, höjd 4cm, andrahandssortering, porslin Skickas med paket.

Skål, Musselmalet, räffla...

Sockerskål, Musselmalet, räfflad, Royal Copenhagen, nr 2249, Ø9,5cm, höjd 4,5cm, saknar lock, andrahandssortering, porslin Skickas med paket.

Sockerskål, Musselmalet, ...

Dalahäst, höjd 31cm, längd 27cm, bredd 8,5cm, färgskav, stötmärken, bemålat trä Skickas med paket.

Dalahäst, höjd 31cm, län...

Kniv, J. Marttiini, Finland, längd 26,5cm, bladlängd 16cm, träskaft, läderslida med fläckar/slitage

Knivar 3st, skaft i ben och trä, slidor, en med inristning och namn, längd 17,5-22cm, bladlängd 8-11cm, slitage

« Föregående 1 ... 16 17 [18]