Träffar: 108   « Föregående 1 [2] 3 4 ... 6 Nästa »

Ring i silver. Den är 4,7 - 20,6 mm bred, är i storlek 18½ och väger 9,2g. Stämplad 925.

Ring i silver. Den är 4,7 ...

Ring i silver med en blå s...

Ring i silver, tillverkad av en kaffesked. Den är 6 - 47,6 mm bred, är i storlek c:a 20½ och väger 15,5g.

Ring i silver med en ametist. Den är 5,7 - 17 mm bred, är i storlek 19 och väger 11,0g. Stämplad 925.

Ring i silver med en turkos, spräcklig sten. Den är 4,2 - 23,6 mm bred, är i storlek 19 och väger 9,4g.  Stämplad 925.

Matterad ring i silver med en ljusblå sten i förgylld fattning. Den är 7,2 mm bred,är i storlek 18¾ och väger 9,4g. Stämplad CGH 925.

Ring i silver med en blå sten. Den är 4,2 - 20 mm bred, är i storlek 18 och väger 10,5g. Stämplad 925.

Ring i silver med en blå s...

Ring i silver. Den är 4,5 - 25,2 mm bred, är i storlek 18¼ och väger 7,3g. Stämplad SGS 925.

Ring i silver. Den är 4,5 ...

Stor berlock i silver med en rökfärgad sten. Den är 75 mm lång inkl. ögla och väger 26,2g. Otydligt stämplad 835.

Berlock i silver med en spektrolit. Den är 23 mm lång inkl. fast ögla och väger 5,0g. Stämplad 925.

Berlock i silver med en spektrolit. Den är 32,4 mm lång inkl. ögla och väger 9,2g. Stämplad 925.

Berlock i silver med en lila sten och markasiter. Den är 36,4 mm lång inkl. ögla. En 45 cm lång och 2,5 mm bred singaporekedja i silver medföljer. De väger 8,8g tillsammans.

Krokörhängen i silver med mörkblå stenar. De är totalt 32 mm långa och väger 3,2g.

Krokörhängen i silver med...

Örhängen "Finnfeelings" i silver med spektroliter. De är Ø 11,7 mm och väger 3,3g.

Örhängen "Finnfeelings" i...

Armband "Finnfeelings" i silver med spektroliter. Det är 19 cm långt, 12,1 mm brett och väger 13,8g. Viklås. Finska kontrollstämplar från 1999.

Hamrat armband i silver. Det är 21,6 mm brett, har ett innermått på 16 cm + 3 cm öppning. Det väger 53,4g. Stämplat STERLING.

Härligt armband i silver med blomstermönster. Det är 18,5 cm långt, 25,2 mm brett och väger 51,7g. Kistlås & säkerhetskedja. Oläslig, svensk tillverkarstämpel & kattfot.

Härligt armband i silver m...

Armband i silver. Det är 18,5 cm långt, 6,3 mm brett och väger 31,4g. Kistlås. Stämplat GHA 925.

Armband i silver. Det är 1...

Armband i silver med ljusblå stenar. Det är 19 cm långt, 8,8 mm brett och väger 15,2g . Springring. Stämplat GHA 925.

Armband i silver med ljusb...