Träffar: 227   « Föregående 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Nästa »

Snurrebuss, 14K.  Vikt: 0,2 g

Snurrebuss, 14K. Vikt: 0,2 g

Snurrebuss, 18K.  Vikt: 0,2 g

Snurrebuss, 18K. Vikt: 0,2 g

Korthållare Gucci ca 10x7,2cm, med etui & kvitto.

Korthållare Gucci ca 10x7,...

Brosch med odlade pärlor och diamanter 3 x ca 0,03ct samt 1x ca 0,10ct, ca 3,5x4cm, 1958, otydliga stämplar, slitage, lagning, brott, vitguld 18K. Vikt: 4,5 g

Brosch med odlade pärlor o...

Portfölj/datorväska, svart skinn, Boss, Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage 50390384, ca 32x38cm

Portfölj/datorväska, svar...

Ett par örhängen med odlad saltvattenpärla och diamanter 4x ca 0,01ct, ca 32x6mm, snurrebussar saknas, vitguld 18K.    Vikt: 2,9 g

Ett par örhängen med odla...

Två snurrebussar, platina.

Två snurrebussar, platina.

Väska Boss Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage, fläckar, 50390381, lås och nyckel, ca 22x46cm

Väska Boss Hugo Boss, ngn ...

Klackring, University of Minnesota, stl:14, gravyr. 10K Vikt: 3,2 g

Hänge Empire State Building, med vi sten, ca 25x9mm, sten med slitage, 14K. Vikt: 4,3 g

Hänge Empire State Buildin...

6 Skedar, längd 21,5cm, 1800-tal, graverade, silver Vikt: 314,8 g

6 Skedar, längd 21,5cm, 18...

Hänge, i form av hänglås, ca 21x15mm, slitage, 14K.  Vikt: 3,9 g

Hänge, i form av hänglås...

Ring Bvlgari B-zero, stl: 15¾ (51), ref:2333AL, bredd: 8mm, 18K vitguld, originalask  Vikt: 8,7 g

Damur EKO, manuell, ca Ø18mm, 14K, med armlänk X-länk, längd 7+7cm, 18K, slitage, bruttovikt 13,1g

Damur EKO, manuell, ca Ø18...

Ring, stl 17, bredd 4-15, olikfärgat guld, bucklor, 18K. Vikt: 2,4 g

Barnarmband Pansar, Italienska stämplar, med säkerhetskedja, längd 7cm, bredd 2mm, 18K. Vikt: 3,7 g

6 Teskedar, modell Gammal Fransk, år 1850, längd 15cm, monogram, silver Vikt: 149 g

12 kaffeskedar, modell Haga, längd 12,5cm, graverade, olika år & tillverkare, silver, i etui  Vikt: 208,9 g

Telefon (analog) Ericofon DBJ 500 "Kobra" tillverkad av LM Ericsson, "höjd ca 23cm, tillverkad mellan år 1956-1982, grön

Ett par örhängen Bismarck, ca 20 x 2,5-6mm, 18K.  Vikt: 1,3 g

Ett par örhängen Bismarck...