Din sökning gav 34 träffar. Om du är inloggad som auktion-/webbshopskund kan du spara din sökning och få ett mail så fort en ny vara läggs ut som matchar den.

Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 34   [1]

Handväska Gucci Horsebit Bag, svart lackat läder, metalldetaljer, serienr 119771, 002122, smärre slitage och repor, 27x13cm

Auktionsnummer: SE25.20240519.A1703

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-05-19 12:00:00

Doktorsväska, längd 29,5 cm, höjd ca 16cm, vinrött skinn, svart tygfoder, detaljer i vitmetall Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94581

Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:32:30

Doktorsväska, längd 47,5cm, höjd ca 27cm, djup 26cm, oxblodsfärgat skinn, svart tygfoder, en innerficka, en ytterficka med lock, detaljer i vitmetall Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94583

Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:33:30

Doktorsväska, längd 47,5cm, höjd ca 27cm, djup 26cm, oxblodsfärgat skinn, svart tygfoder, en innerficka, en ytterficka med lock, detaljer i vitmetall

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94584

Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:34:00

Väska, Louis Vuitton Speedy 30, mongrammönster, guldfärgade detaljer, lås med två nycklar, serienummer SP2180, ca 30x18x20cm, bruksslitage, enstaka fläckar.

Auktionsnummer: SE1.20240522.A40585

Övrigt Östermalm

Stänger: 2024-05-22 19:05:00

Portfölj/datorväska, svart skinn, Boss, Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage 50390384, ca 32x38cm

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57081

Aktuellt bud

1 400 kr

2024-05-22 20:25:30

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:25:30

Väska Boss Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage, fläckar, 50390381, lås och nyckel, ca 22x46cm

Auktionsnummer: SE1.20240522.A57084

Aktuellt bud

2 500 kr

2024-05-22 20:27:00

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Väskor Östermalm

Stänger: 2024-05-22 20:27:00

Sopransaxofon Yanagisawa SC900 S/G, i väska #00204219 värderingsintyg från Windcorp Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE12.20240523.A37376

Musikinstrument / Blåsinstrument Göteborg Angered

Stänger: 2024-05-23 14:38:00

Väska Gucci Parfums, 19,5x15x6,5cm, Mocca, brunt läder samt insida i galon, 70-80tal, lättare bruksslitage

Auktionsnummer: SE26.20240526.A62

Aktuellt bud

1 100 kr

2024-05-26 14:21:00

Budledare: explorer Antal bud: 4

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:21:00

Väska, Ralph Lauren Becket 17 NAT/BLACK, 16,5x12,5x6cm, axelrem i gulmetall, nyskick med tags och dustbag

Auktionsnummer: SE26.20240526.A63

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:21:30

Väska Polo Ralph Lauren, Modell MD open tote-tte-med, rosa mocca, bruna skinndetaljer 28x35-28x17cm, nyskick med tags och dustbag

Auktionsnummer: SE26.20240526.A64

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:22:00

Väska Chanel Reissue 2.55 Tote, quiltat kalvskinn, ca 36 x 26 x 10cm, serienummer: 14962703, år 2010-2011, certifikat, inga övriga tillbehör, fint bruckskick Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE26.20240526.A108

Fashion / Väskor Malmö Amiralsgatan

Stänger: 2024-05-26 14:44:00

Elgitarr Schecter Diamond series, väska medföljer. Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE76.20240526.A20313

Aktuellt bud

1 500 kr

2024-05-26 20:14:30

Budledare: - Antal bud: -

Musikinstrument / Stränginstrument Karlstad

Stänger: 2024-05-26 20:14:30

Väska, Prada, Cervo svart läder, artikelnr BR5128, 43 x 23 x 16cm, adress tag, hänglås med nyckel, slite i hörnen på unersidan, Cert Lugano 2015. Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE15.20240527.A33052

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-05-27 15:17:30

Väska Michael Kors, Jet set travel, svart, svart innertyg, två stora fack, två innerfack med dragkedja, ena för laptop, fem mindre fack, 46 x 24 x 15cm, dustbag, mindre bruksslitage Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE15.20240527.A33053

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-05-27 15:18:00

Axelväska, Louis Vuitton, Vavin Chain Wallet, Damier ebene, Cannvas, 17 x 9 x 26cm, slitna metalldetaljer, dustbag, kvitto Stockholm 28/5 2020 Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE15.20240527.A33054

Fashion / Väskor Hallunda

Stänger: 2024-05-27 15:18:30

Väska Marc Jacobs, Monogram Jacquard Medium Tote Bag, mått ca 34 cm x 25 cm x 14 cm, fläckar på insidan, axelrem, bruksskick, släppt söm,kopia kvitto från Johnells 2023, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE22.20240528.A36709

Fashion / Väskor Farsta

Stänger: 2024-05-28 22:05:00

Kamera Canon PowerShot SX430 IS, Wi-Fi, PC2334, laddare, kablage, batteri, väska, Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE4.20240529.A91175

Aktuellt bud

300 kr

2024-05-29 11:47:00

Budledare: bulog29 Antal bud: 1

Foto & elektronik Malmö Triangeln

Stänger: 2024-05-29 11:47:00

Figurin Hummel, pojke med väska, 12cm, Tyskland. Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE4.20240529.A91196

Aktuellt bud

175 kr

2024-05-29 11:57:30

Budledare: - Antal bud: -

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Malmö Triangeln

Stänger: 2024-05-29 11:57:30

Väska, Celine, Teen Triomphe, Canvas Tan, mått 18,5 x 13,5 x 7cm, nummer S-DR-4261, kvitto från Stockholm 2022, dustbag, nyskick.

Auktionsnummer: SE18.20240529.A55846

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-29 14:07:00

Väska, Louis Vuitton, Flandrin, Monogram Noir, mått ca 26 x 34 x 15cm, kvitto från Stockholm 2017, slitage, odör troligen från svett, dustbag, samt box Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240529.A55847

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-29 14:07:30

Väska Gucci, modell 211134, GG Supreme canvas, 45x27x12cm, åldersbetingat slitage.

Auktionsnummer: SE18.20240529.A62356

Aktuellt bud

1 600 kr

2024-05-29 16:43:30

Budledare: artur11_ Antal bud: 2

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-29 16:43:30

Väska Prada Milano, Shopping tote, svart Vitello Daino, axelrem, 25x33x14cm, certifikat, Kvitto Stockholm 2017, två innerfack, en med dragkedja, små repor.

Auktionsnummer: SE18.20240529.A62357

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-29 16:44:00

Väska Kate Spade, 16,5x18,5x9,5cm, axelrem, kvitto 2018, dustbag, bruksslitage.

Auktionsnummer: SE18.20240529.A62362

Aktuellt bud

500 kr

2024-05-29 16:46:30

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-05-29 16:46:30

Väska, Louis vuitton Beverly Buisness bag, modell: M51120, monogram canvas, mått ca: 40 x 27 x 10cm, tillverkad 1991 i Frankrike, slitage, utbytt handtag med intyg från Louis Vuitton, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE2.20240530.A81319

Fashion / Väskor City

Stänger: 2024-05-30 12:49:00

Handväska, Guess Luxe, rött skinn, detaljer i gulmetall, tygfodrad invändigt, ca 29x21cm, försiktigt bruksslitage

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1928

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:34:00

Handväska, Guess Los Angeles, svart läder, ca 23x15cm, försiktigt bruksslitage

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1929

Aktuellt bud

250 kr

2024-06-02 12:34:30

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:34:30

Handväska, Calvin Klein, tyg och läder med monogramdekor, rem av vitmetall, ca 24x18cm, fint skick

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1930

Aktuellt bud

150 kr

2024-06-02 12:35:00

Budledare: ama87 Antal bud: 1

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:35:00

Handväska, Guess, detaljer av metall, ca 29x18cm, fint skick

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1932

Aktuellt bud

300 kr

2024-06-02 12:36:00

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:36:00

Handväska, Guess, metalldetaljer, ca ca 15x24cm, fint skick

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1933

Aktuellt bud

200 kr

2024-06-02 12:36:30

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:36:30

Väska, Guess, Los Angeles, med monogramdekor, ca 28x39cm, dustbag, nyskick

Auktionsnummer: SE25.20240602.A1938

Aktuellt bud

550 kr

2024-06-02 12:39:00

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Väskor Göteborg Mölndal

Stänger: 2024-06-02 12:39:00

Väska Louis Vuitton Neverful MM, Monogram Canvas, datumkod AR0280, Made in France, mått ca 31x28x14cm, smärre fläckar, kvitto Birger Jarlsgatan 17.09.2020, inga övriga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE16.20240604.A94796

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-06-04 12:37:30

[1]